جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر

جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر: در بسیاری از مواقع، برای افرادی که دارای ساختمان های قدیمی و فرسوده هستند این سوال پیش می آید که با نمای قدیمی خود چه کنند؟ تا به راحتی بتوانند آن را بهبود بخشیده و به روز کنند. در اینجا پای جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر به میان می آید. که به راحتی میتواند جایگزین سایر همتا های قدیمی خود شود. زیرا به وسیله آن میتوان با آسودگی خاطر نمای قدیمی ساختمان خود را بهبود بخشیده و آن را به وسیله جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر مرمت نمود. در این نوع سازه که نسبت به سایر سازه های قدیمی خود از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و طول طبیعی عمر آن بسیار بالاتر بوده. میتوان گفت که هزینه نگهداری آن بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر نما های قدیمی خود میباشد. لازم به ذکر است که هزینه نسب و راه اندازی این نوع نما بسیار مناسب تر از دیگران بوده. و نصب آن به وسیله ابزارهای راحتی مانند: دستگاه فرز، نقاله خط کش و … انجام میگردد.

جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر

جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر

فلاشینگ نما در بوشهر یک مقاله خوب در این راستا است. که مشا به شما این توصیه را میکنیم که اون رو مطالعه کنید تا بتونید درک بهتری در مورد این صنعت بزرگ داشته باشید. و این نوید رو میدیم به شما که با مطالعه اون بتویند درک بهتری از این صنعت داشته باشید.

جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند روز پنجنشبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سرسرای شهدای دولت استانداری، اظهارداشت: کلنگ اجرای این پروژه را تا پایان فعالیت دولت تدبیر و امید به زمین خواهیم زد.

وی تصریح کرد: مسیر این آزاد راه همدان- اسدآباد نحوه ورق فلاشینگ بام بوشهر – کنگاور- صحنه- بیستون خواهد بود و وزارت راه و شهرسازی هم پذیرفته و سرمایه گذارانی هم هستند که پای کار بیایند.

استاندار کرمانشاه اعتبار لازم برای اجرای این طرح را هفت هزار میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: سرمایه گذار بخش خصوصی اگر وارد این پروژه شود می تواند تا ۲۵ سال از این پروژه منفعت ببرد.

بازوند افزود: برای شروع عملیات اجرایی این پروژه به همراه استاندار همدان نامه ای به معاون اول رییس جمهور زده ایم و مسیر را مشخص کرده ایم تا اجرای آن نهایی شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر وزیر راه دستور اجرای این پروژه را داده و فراخوان جذب سرمایه گذاران هم داده شده است.

ایجاد ۴۰هزار شغل با اجرای پروژه های نفت و گاز

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به سرمایه گذاری های بزرگ وزارت نفت در طرح های مهم توسعه ای استان در حوزه نفت و گاز گفت: در خرداد ماه عملیات اجرایی هشت طرح بزرگ با سرمایه گذاری ۵۵ هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی بیش از ۴۰ هزار نفر در استان آغاز می شود.

بازوند افزود: البته پتروشیمی اسلام آباد غرب شروع شده و روند پیشرفت مناسبی هم دارد که مجموع این طرح ها از اقدامات بزرگ اقتصادی کشور است و نقطه عطفی در توسعه و شکوفایی اقتصاد استان محسوب می شود.

وی در ادامه طرح های وزارت نفت در استان را تشریح کرد و ضمن تشکر از «شهریار حیدری»؛ نماینده قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب، «مجتبی بخشی پور»؛ نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو و «علی رضایی» نماینده هرسین، کنگاور و صحنه و «آرش لهونی» نماینده اورامانات به لحاظ پیگیری دلسورانه این طرحها، یادآور شد: پتروشیمی اسلام آباد غرب، پالایشگاه گاز سیروان گیلانغرب، پتروشیمی کلهر شیمی، صنایع پایین دستی پتروشیمی در سنقر کلیایی، کنگاور، پاوه و اسلام آباد غرب از جمله طرح های مهمی هستند که یا شروع شده اند و یا در نیمه اول خرداد ماه عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

استاندار کرمانشاه از حمایت های دلسوزانه و پیگیری های خالصانه مهندس زنگنه وزیر نفت به لحاظ تحقق این طرح ها و مساعدت در بحران های زلزله، سیل، کرونا و کمک به کاهش آسیب های اجتماعی تقدیر و تشکر کرد و گفت: در تسهیل امور مرتبط با مکان یابی و تسریع در فرآیندهای کاری نمایندگان شهرستان های مطروحه همکاری و تعامل مناسبی داشتند که جای تشکر دارد و سایر شهرستانها هم شرایط شروع کار را دارند.

۱۴۰۰ سال تحول اقتصادی کرمانشاه

مقام ارشد استان ادامه داد: برای پالایشگاه گاز گیلانغرب جانمایی شده و همه مجوزها نیز اخذ شده و برای پتروشیمی کلهر شیمی با یک میلیارد دلار سرمایه گذاری نیز در انتظار اعلام نظر گروه تخصصی کارشناسان برای شروع کار هستیم که در واقع مجموع این طرح ها نشان می دهد سال ۱۴۰۰ سال طلایی اقتصاد استان می شود همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه مجری فلاشینگ نما بوشهر به این مطلب مراجعه نمایید .

بازوند در ادامه گفت: شغل با سخنرانی پشت تریبون ایجاد نمی شود بلکه محصول تلاش و کار دلسوزانه و شبانه روزی است به گونه ای که برای هر شغل الان باید بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری جذب کرد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در اراک میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی ضمن تأکید بر تلاش شبانه روزی و دوچندان در سال ۱۴۰۰ برای تحقق شعار سال اظهار داشت: از مدیران دستگاه های اجرایی انتظار دارم بر اساس سند تحقق شعار سال که با همکاری اتاق بازرگانی و مراکز علمی جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر تهیه شده در مسیر مانع زدایی و پشتیبانی از تولید گام بردارند.

وی افزود: در اولین جلسه شورای گفت و گو دولت و بخش خصوصی در پنجم فروردین جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر ماه سال ۱۴۰۰ با توجه به ظرفیت اتاق بازرگانی، مقرر شد سندی برای تحقق شعار سال با رویکرد رفع موانع و انجام پشتیبانی از تولید تدوین شود و امروز این سند به عنوان راهبرد در اختیار دستگاه های ذی ربط قرار می گیرد که تکالیف و وظایف هر بخش به نحو مطلوب انجام شود.

کاهش ۷.۳درصدی بیکاری کرمانشاه در هشت سال اخیر

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه به کاهش متوالی نرخ بیکاری در چهار سال گذشته نیز اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: بر اساس گزارش مرکز آمار ایران نرخ بیکاری سالانه استان کرمانشاه در سال گذشته ۱۴.۹ درصد اعلام شد که این عدد کمترین نرخ بیکاری استان در هشت سال گذشته بوده و روند کاهشی چشمگیری را از سال ۹۵ نشان می دهد.

بازوند افزود: نرخ بیکاری استان کرمانشاه پس از ثبت رکورد ۲۲.۲ درصد در سال ۱۳۹۵ در چهار سال گذشته با همدلی، همراهی، تلاش و کوشش مستمر و بر اساس سند اشتغال روند کاهشی و نزولی را داشته است جزییات مجری فلاشینگ نما بوشهر به گونه ای که در سال ۱۳۹۶ به ۲۱.۷ ، سال ۹۷ به ۱۸.۷، سال ۹۸ به ۱۵.۷ و نهایتاً در سال ۹۹ به ۱۴.۹ درصد رسید یعنی ۷.۳ درصد کاهش را را داشته ایم.

استاندار کرمانشاه با یادآوری این مهم که نرخ بیکاری سالانه استان بر اساس گزارش مرکز آمار است؛ تأکید کرد: واقعاً جای تعجب دارد که چرا برخی از مخالفان نرخ بیکاری ۲۲ درصد را تأیید می کنند ولی کاهش ۷.۳ درصدی را که از همان مرکز اعلام شده و بیش از ۵۰ هزار شغل پایدار در استان ایجاد شده را نمی پذیرند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۸۶ دهستان و ۲ هزار و ۵۹۵ آبادی دارد و ۲.۴ درصد جمعیت کشور در این استان ساکن هستند که از این تعداد ۷۵ درصد در نقاط شهری و ۲۵ درصد در نقاط روستایی زندگی می‌کنند.

این استان در مجموع هشت هزار و ۱۰۰ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی دارد.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button