جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس

جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس: امروزه به یکی از بزرگترین و بهترین صنعت ها در ایران و جهان بدل شده است. به طوری که به راحتی میتوان آن را در هر ساختمانی مشاهده نمود.جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس یکی از بهترین روش های موجود برای ایجاد زیبایی برای یک سازه میباشد. لازم به ذکر است که در این نوع سازه که در ساختمان مصرف دارد گستره بسیاری وجود دارد. و شما به راحتی میتوانید انتخاب خود را از بین هزاران طرح و نقش انتخاب کنید. یکی دیگر از مزیت های جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس طول عمر آن میباشد که نصبت به سایر نما های قدیمی میتوان گفت طول عمر بیشتری دارد. کسانی که از این نوع نما استفاده میکنند به راحتی میتوانند از آن نگهداری کرده. و با کمترین هزینه نسبت به سایر همتا های قدیمی خود آن را نظافت و بهبود ببخشند. این نوع نما را میتوان در قسمت های بسیاری از ساختمان مورد استفاده قرار داد. به طوری که میتوان گفت میتوان از آن در: بام، سقف، پنجره و … نیز مورد استفاده قرار داده و استفاده نمود از آن.

جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس

جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس

در صورتی که نیاز به مطالعه بیشتر در رابطه با فلاشینگ بام دارید میتوانید به این مقاله مراجعه کنید تا به راحتی شما را در امر خرید خودتون در این زمینه راهنمایی کند. و بتوانید با اطلاعاتی کامل تر اقدام به خرید و یا دریافت مشاوره بفرمایید.

جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، هیئت وزیران دیروز یکشنبه دوم خرداد ماه با توجه به درخواست دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس مبنی بر ارائه راهکاری قانونی در مورد نحوه مأموریت کارمندان دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری به سازمان‌های این مناطق، با پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور در این خصوص موافقت کرد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در همدان میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

میثم رفیع پرهیزکار معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی درباره چگونگی تصویب این مصوبه توسط هیئت وزیران گفت: بر اساس این تصمیم، مأموریت کارمندان دستگاه‌های اجرایی به سازمان‌های مناطق آزاد، جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس بدون حفظ پست سازمانی و نحوه نصب انواع فلاشینگ دور پنجره بندرعباس با دریافت حقوق و مزایا بر اساس سطح پست سازمانی مورد تصدی دستگاه مقصد از محل اعتبار سازمان‌های مزبور و مطابق قانون حاکم بر نظام پرداخت دستگاه مبدأ، بلامانع است.

پرهیزکار ادامه داد: در مواردی که سطح سازمانی مورد تصدی دستگاه مقصد، در دستگاه مبدا وجود نداشته باشد، هم‌ترازی پست سازمانی مورد تصدی بنا به پیشنهاد دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد، توسط شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی صورت خواهد گرفت.

وی در این خصوص توضیح داد: پیرو احکام دیوان عدالت اداری در سال گذشته مشکلاتی برای همکارانی که در سطوح مدیریتی مناطق آزاد به صورت مأمور از سایر دستگاه‌های اجرایی مشغول به جزییات نصب فلاشینگ جزییات نصب فلاشینگ بام بندرعباس بام بندرعباس فعالیت بودند ایجاد شده. در پی آن مصوبه دیوان عدالت در خصوص ممنوعیت پرداخت به مأموران بر مبنای قوانین دستگاه مقصد، ابلاغ شد و از آن زمان موضوع پرداخت به همکاران مأمور در مناطق به جهت رعایت قانون به صورت علی‌الحساب اجرایی شد.

پرهیزکار با اشاره به اقدامات مؤثر دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و اعلام بروز مشکلات به دستگاه‌های ذی ربط گفت: به جهت لازم الاجرا بودن احکام دیوان عدالت اداری و عدم تفسیر از آن لازم بود این خلأ قانونی را که در قوانین مأموریت کارکنان وجود داشت از طریق مبادی ذی ربط پیگیری شود، لذا معاونت توسعه مدیریت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بخش‌های حقوقی و منابع انسانی نشست‌های متعددی به منظور رفع مشکل با سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار کرد و در نهایت متن مصوبه هیئت وزیران با اخذ نظر حوزه‌های حقوقی کلیه سازمان‌های مناطق آزاد تنظیم و با هماهنگی و همراهی حوزه امور نظام‌های پرداخت و معاونت سرمایه انسانی سازمان امور اداری و تعامل معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور که رئیس کمیسیون اجتماعی دولت نیز هستند تنظیم و مصوب شد.

پرهیزکار ادامه داد: این مسئله با کمک همه بخش‌های مرتبط در کمتر از یک ماه به سرانجام رسید و خوشبختانه شاهد تصویب آن در نشست هیئت وزیران هستیم همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه ورق انواع فلاشینگ بام بندرعباس به این مطلب مراجعه نمایید . این تصویب نامه پس از ابلاغ رسمی به سازمان‌های مناطق آزاد نیز ارسال تا مراحل اجرایی آن آغاز شود و مشکلات پیش آمده برای مدیران و کارکنان مأمور شاغل در سازمان‌های مناطق آزاد از این جهت مرتفع شود.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button