جزییات نصب فلاشینگ ساختمان شهریار

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات نصب فلاشینگ ساختمان شهریار

جزییات نصب فلاشینگ ساختمان شهریار: در زمره ی هم کیشان خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که نقل صحبتهای کارفرمایان و مهندسان و معماران در زمینه ی نمای ساختمان است. استفاده از جزییات نصب فلاشینگ ساختمان شهریار باعث شده که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها از طول عمری بیشتری در نما و ظاهر ساختمان ها بهره مند شوید.امروزه توصیه ی اولیه هر ساختمان ساز، استفاده از این نوع نماسازی است زیرا از آن میتوان به عنوان یکی از بهترین محافظ های ساختمان یاد کرد که به صورت چشمگیری در مقابل انواع فرسایش و خوردگی مقاوم است. که از نفوذ آب به نما، دیوار و پنجره را غیرممکن میکند. جزییات نصب فلاشینگ ساختمان شهریار نوعی نما است که هیچ تأثیر ساختاری ندارد. این یک ساختار جداگانه متصل به ساختمان است. این امر به ویژه در معماری مدرن معمول است.استفاده از این نوع نماسازی برای ساخت خانه های مدرن ضروری است. شایان ذکر است که هر کجای ساختمان که فلاشینگ را مشاهده کردید، باید بدانید این مکان‌ها مستعد نفوذ آب هستند.

جزییات نصب فلاشینگ ساختمان شهریار

در زمینه فلاشینگ نما در شهریار با متخصصین گروه صنعتی ایلیا مشورت کنید و پروژه های موفق آنها را درون سایت یا شبکه های اجتماعیشون مشاهده کنید. تا با سابقه کاری این گروه بهتر آشنا شوید.

جزییات نصب فلاشینگ ساختمان شهریار

به گزارش خبرآنلاین، بررسی قیمت ملک در نخستین روزهای سال ۱۴۰۰ نشان می دهد خرید املاک تا ۵۰ متر با هزینه ای بین ۵۵۰ میلیون تا ۴ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در مناطق و محله های مختلف پایتخت امکان پذیر است.

ارزان ترین فایل موجود را باید یک واحد ۳۲ متری در خیابان جیحون دانست که با وجود عمری بیش از ۲۰ سال برای فروش آن، هر متر آن ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت کل ۵۵۰ میلیون تومان، ارزش گذاری شده است.

گران ترین فایل نوروزی را باید یک واحد ۵۰ متری نوساز در قیطریه دانست که مالک برای فروش هر متر آن ۸۷ میلیون تومان و قیمت کل ۴ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان درخواست کرده است.

محدوده

متراژ

سن بنا

قیمت هر متر مربع

قیمت کل

تهرانپارس

۵۰متر

۱۶ سال

۲۰.۳ میلیون

۱.۰۱۵ میلیارد

قیمت نصب فلاشینگ دور پنجره شهریار

پیروزی

۴۰متر

۸سال

۲۲.۸ میلیون

۹۱۵ میلیون

سردار جنگل

۴۴متر

۱۵سال

۴۰.۲ میلیون

۱.۷۷۰ میلیارد

وحیدیه

۴۲متر

۱۲ سال

۲۳.۷ میلیون

۹۹۵ میلیون

نامجو

۴۴متر

۱۴ سال

۲۱ میلیون

۹۲۴ میلیون

کلیم کاشانی

۵۰متر

۲۲ سال

۳۰ میلیون

۱.۵۰۰ میلیارد

نارمک

۴۰متر

۵ سال

۳۸.۷ میلیون

۱.۵۵۰ میلیارد

نبرد شمالی

۴۳متر

نوساز

۳۴.۸ میلیون

۱.۵۰۰ میلیارد

قیطریه

۵۰متر

نوساز

۸۷ میلیون

۴.۳۵۰ میلیارد

شهران

۷۹متر

۱۲ سال

۳۱.۶ میلیون

۱.۵۵۰ میلیارد

جیحون

۳۲متر

بیش از ۲۰ سال

۱۷.۲ میلیون

۵۵۰ میلیون

فردوس غرب

۴۵ متر

نوساز

۵۰ میلیون

۲ همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه جزییات اجرای انواع فلاشینگ دور پنجره شهریار به این مطلب مراجعه نمایید .۲۵۰ میلیارد

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

گلبرگ غربی، مسیل باختر

۴۰متر

۳سال

۲۶ میلیون

۱.۰۴۰ میلیارد

۲۲۳۲۲۴

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button