فلاشینگ نما

فلاشینگ نما ولنجک

ساختار فلاشینگ نما

امروزه فلاشینگ نما به یکی از مهمترین گزینه ها در اجرای نمای خارجی یک ساختمان، پس از ساخت بدل شده است که به وسیله آن به راحتی میتوان نمای ساختمان را با توجه به معماری ساخت منحصر به فرد خود پوشش دهد و تمامی سلایق مورد نیاز را به راحتی برای افراد براورده سازد. به طور کلی میتوان گفت که فلاشیگ نما:

پوششی فلزی برای روی دیوارهای سطح خارجی ساختمان (دیوار پشت بام – دیوار حیاط – جلو پنجره ها) جهت محافظت در برابر برف و باران میباشد. که از ساختمان در برابر عوامل محیطی در شرایط مختلف محافظت کرده و زیبایی سازه را نیر به طورت مداوم حفظ و تغییر زیبایی ظاهری آن جلوگیری میکند.

گنبد نمای ساختمان بوکان
گنبد نمای ساختمان بوکان

فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود.برای استفاده از فلاشینگ در سقف های شیروانی معمولاً این ابزار بر روی آخرین پروفیل سازه شیروانی جوش ( یا پرچ) شده و در زیر ورق های شیروانی قرار می گیرد.معمولاً نمای شیروانی بر روی آخرین پروفیل جوش شده و ورق های شیروانی بر روی آن قرار می گیرد.

از جمله مزایای فلاشینگ نما می توان به:

 1.  پنهان نمودن خرپای شیروانی
 2.  جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.
 3.  ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی
 4. آب بندی مناسب سقف شیروانی

فلاشینگ نما

انواع اجرای فلاشینگ نما 

 • اجرای فلاشینگ نما قابل اجرا بر روی پیشانی ساختمان جهت زیبایی
 • اجرای انواع طرح های چهارگوش و نیم دایره در بام های شیبدار با ورق های ضخیم از جنس گالوانیزه
 • اجرای فلاشینگ نما به صورت پارتیشن داخلی برای مراکز صنعتی، ساختمانی و ... 
 • پوشش دو سطح مجزا به وسیله فلاشینگ نما (ژوئن)
 • پوشش سقف نورگیر (روشنایی ) به وسیله پلی کربنات

فلاشینگ نما

خدمات موسسه فنی ایلیا در زمینه فلاشینگ نما:

موسسه فنی ایلیا با توجه به سابقه درخشان خود و انجام پروژه های گوناگون در زمینه های مختلف در انواع فلاشینگ نما اقدام به ارائه خدمات خود در فیلد های کاری مختلف نموده که عزیزانی که در این زمینه نیازمند دریافت خدمات هستند به آسانی با تماس با شماره های: 44443401 - 44434496 و یا مراجعه به دفتر مرکزی واقع در: خیابان ایت الله کاشانی-جنت آباد جنوبی-بلوار لاله شرقی-پلاک 90-طبقه دوم از این خدمات بهره مند گردند.

قیمت فلاشینگ نما

قیمت فلاشینگ نما با توجه به ضخامت و نوع ورق مورد استفاده در پروژه اجرایی با توجه به متراژ مورد استفاده در آن تایین میگردد که میتواند شامل متغییر های فراوانی در این زمینه باشد.

برای مثال: فلاشینگ نمایی که در ایجاد جان پناه مورد استفاده قرار میگیرد با فلاشینگ نمایی که برای ایحاد روشنایی مورد استفاده میگردد در نوع ورق و ابعاد مختلف بوده لذا شاهد اختلاف قیمت عمده ای در این بخش میباشیم. 

موسسه فنی مهندسی ایلیا در این راستا این امکان را به شما میدهد تا با تماس با شماره: 09126594688 (آقای تیموری) از خدمات مشاوره در زمینه محاسبه قیمت قلاشینگ نما برخوردار شوید.

برخی از پروژه های انجام شده در زمینه فلاشینگ نما:

در این بخش توجه شما را به مشاهده نمونه کارهای موجود در زمینه فلاشینگ نما که توسط تیم موسسه فنی ایلیا انجام گردیده جلب مینماییم که میتوانید با مراحل کار این پروژه آشنا شده و همچنین برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر در زمینه فلاشینگ نما میتوانید به این لینک مراجعه نمایید تا با پروژه های بیشتری از موسسه فنی ایلیا آشنا گردید.

 

 • فلاشینگ نما
  فلاشینگ نما

 

فلاشینگ نما
فلاشینگ سقف 

پروژه فلاشینگ نما اب سینا

فلاشینگ
پروژه فلاشینگ نما ابن سینا
پروژه فلاشینگ نما ابن سینا
پروژه فلاشینگ نما ابن سینا

 

پروژه فلاشینگ نما ابن سینا
پروژه فلاشینگ نما ابن سینا

 

پروژه فلاشینگ نما ابن سینا
پروژه فلاشینگ نما ابن سینا

فلاشینگ نمای موسسه اعتباری ملل 

 

فلاشینگ نما
فلاشینگ نمای موسسه اعتباری ملل

فلاشینگ نما بام موسسه اعتباری ملل

 

فلاشینگ نما
نمای بام فلاشینگ نما موسسه اعتباری ملل

 

فلاشینگ نما موسسه اعتباری ملل (نمای جلو)

 

فلاشینگ نما
فلاشینگ نما موسسه اعتباری ملل (نمای ساختمان)

 

فلاشینگ نما ساختمان (از نمای روبه رو)

 

فلاشینگ نما
فلاشینگ نما ساختمان (از نمای روبه رو)

 

کلمات کلیدی: 

قیمت فلاشینگ ساختمان / نحوه اجرای فلاشینگ بام / فلاشینگ کف پنجره / فلاشینگ کار ساحل /  دتایل اجرایی فلاشینگ /جزئیات فلاشینگ بام /قیمت فلاشینگ روی دیوار /قیمت ورق فلاشینگ بام / قیمت فلاشینگ روی دیوار / قیمت فلاشینگ سقف / نصب فلاشینگ نما / جزئیات فلاشینگ بام / خريد ورق فلاشينگ / فلاشینگ دیواری /خرید ورق فلاشینگ / قیمت فلاشینگ ساختمان / فلاشینگ دیواری /قیمت ورق فلاشینگ نما / قیمت اجرای فلاشینگ بام / قیمت فلاشینگ روی دیوار / قیمت ورق فلاشینگ بام / جزئیات فلاشینگ بام /  نصب فلاشینگ نما

 

 

 

تصویر admin