فلاشینگ نما

خانه » طراحی نمای ساختمان » فلاشینگ نما

فلاشینگ نما: در گذشته با توجه به نیاز های روز آن زمان پس از شکل گیری معماری امروزی پس از ساخت ساختمان به منظور زیبایی و شکل دهی کامل به بنا ساختمان از نما استفاده شد. به طوری که نمای ساختمان به بیرونی ترین جز یک ساختمان اطلاق شد که در زمره مهمترین بخش یک ساختمان قرار گرفت . به طوری که امروزه بسیاری از نماهای ساختمان از ارزش تاریخی بالایی برخوردار هستند. و در لیست منابع تاریخی قرار گرفته اند و از ارزش بالایی برخوردارند. . با گذشت زمان با توجه به نیاز به ترمیم و شکل گیری نما، قدیمی به صورتی که امروزه در تمامی ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد شکل گرفت.

فلاشینگ نما

فلاشینگ نما

ساختار فلاشینگ نما

امروزه فلاشینگ نما به یکی از مهمترین گزینه ها در اجرای نمای خارجی یک ساختمان، پس از ساخت بدل شده است که به وسیله آن به راحتی میتوان نمای ساختمان را با توجه به معماری ساخت منحصر به فرد خود پوشش دهد و تمامی سلایق مورد نیاز را به راحتی برای افراد براورده سازد. به طور کلی میتوان گفت که:

پوششی فلزی برای روی دیوارهای سطح خارجی ساختمان (دیوار پشت بام – دیوار حیاط – جلو پنجره ها) جهت محافظت در برابر برف و باران میباشد. که از ساختمان در برابر عوامل محیطی در شرایط مختلف محافظت کرده و زیبایی سازه را نیر به طورت مداوم حفظ و تغییر زیبایی ظاهری آن جلوگیری میکند.

فلاشینگ ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود.برای استفاده از فلاشینگ در سقف شیروانی معمولاً این ابزار بر روی آخرین پروفیل سازه شیروانی جوش ( یا پرچ) شده و در زیر ورق های شیروانی قرار می گیرد.معمولاً نمای شیروانی بر روی آخرین پروفیل جوش شده و ورق های شیروانی بر روی آن قرار می گیرد.

از جمله مزایای فلاشینگ نما می توان به:

 1.  پنهان نمودن خرپای شیروانی
 2.  جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.
 3.  ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی
 4. آب بندی مناسب سقف شیروانی

برای مشاهده مطالب بیشتر در زمینه طراحی نمای ساختمان کلیک کنید.

انواع اجرای فلاشینگ نما

 •  قابل اجرا بر روی پیشانی ساختمان جهت زیبایی
 • اجرای انواع طرح های چهارگوش و نیم دایره در بام های شیبدار با ورق های ضخیم از جنس گالوانیزه
 • اجرا به صورت پارتیشن داخلی برای مراکز صنعتی، ساختمانی و …
 • پوشش دو سطح مجزا به وسیله فلاشینگ (ژوئن)
 • پوشش سقف نورگیر (روشنایی ) به وسیله پلی کربنات

اجرای فلاشینگ نما

خدمات موسسه فنی ایلیا در این زمینه:

موسسه فنی ایلیا با توجه به سابقه درخشان خود و انجام پروژه های گوناگون در زمینه های مختلف در انواع فلاشینگ اقدام به ارائه خدمات خود در فیلد  کاری مختلف نموده که عزیزانی که در این زمینه نیازمند دریافت خدمات هستند، به آسانی با تماس با شماره های: ۴۴۴۴۳۴۰۱ – ۴۴۴۳۴۴۹۶ و یا مراجعه به دفتر مرکزی واقع در: خیابان ایت الله کاشانی-جنت آباد جنوبی-بلوار لاله شرقی-پلاک ۹۰-طبقه دوم از این خدمات بهره مند گردند.

قیمت فلاشینگ نما

قیمت فلاشینگ نما با توجه به ضخامت و نوع ورق مورد استفاده میتواند شامل قیمت های مختلفی باشد. به طوری که حتی در برخی از موادر با توجه به مواردی که زیر نام خواهیم برد متغییر خواهد بود:

 • نوع ورق
 • ضخامت آن
 • حتی نوع خم و نوع قوسی

که در ورق در هنگام فلاشینگ نما مورد استفاده قرار میگیرد میتواند یکی از عوامل تعیین کننده قیمت در فلاشینگ نما باشد.

بطور مثال: قیمت فلاشینگ که بر روی دیوار جان پناهِ بام استفاده می شود، اصولاً عریض تر است. با قیمت فلاشینگ که در جلوی پنجره های معمولی به کار می رود متفاوت است. همچنین قیمت فلاشینگ جوشی با فلاشینگ معمولی که نقاط اتصال بصورت اورلپ بر روی هم کاور می شوند نیز متفاوت است.

ورق های مورد استفاده در فلاشینگ کار سه دسته میباشند. که هر کدام قیمت خاص خود را دارند و انواع آن عبارت اند از

 1.  ورق سیاه روغنی
 2.  ورق آلو مینیومی
 3. ورق گالوانیزه

از لحاظ قیمت و کیفیت ورق های سیاه روغنی نسبت به ورق گالوانیزه و آلومینیومی پایین تر میباشد. ورق های گالوانیزه نسبت به ورق آلومینیمی پایینتر میباشد و از همه گرانتر ورق آلومینیومی میباشد که برترین کیفیت را نیز دارد.

موسسه فنی مهندسی ایلیا در این راستا این امکان را به شما میدهد تا با تماس با شماره: ۰۹۱۲۶۵۹۴۶۸۸ (آقای تیموری) از خدمات مشاوره در زمینه محاسبه قیمت قلاشینگ نما برخوردار شوید.

جدول قیمت فلاشینگ نما:

نوع ورق فلاشینگ نما  نوع استاندارد  سطح پوشش  قیمت 
ورق های  ( شیروانی )گالوانیزه  رنگی EN10142 ۱۰۰ الی ۲۷۵ گرم در متر مربع تماس بگیرید
قیمت ورق ( شیروانی ) آلوزینک رنگی EN10151 ۱۲۰ الی ۲۷۵ گرم در متر مربع تماس بگیرید

برخی از پروژه های انجام شده:

در این بخش توجه شما را به مشاهده نمونه کارهای موجود در این زمینه که توسط تیم گروه صنعتی ایلیا انجام گردیده جلب مینماییم که میتوانید با مراحل کار این پروژه آشنا شده و همچنین برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر  میتوانید به این لینک مراجعه نمایید تا با پروژه های بیشتری از موسسه فنی ایلیا آشنا گردید.

تفاوت فلاشینگ نما و نمای قدیمی

در نماهای قدیمی با توجه به نیازهای روز در آن زمان! اصولا از ساختاری مانند سنگ و یا چوب به صورت نما استفاده میشد. که این نوع نما نیز در زمان خود دارای مزایا و معایب خاص خود بود. به صورتی که با گذشت زمان سنگ در صورت قرار گرفتن در مجاورت رطوبت! و بارش با توجه به محیط خاص خود و اسیدی شدن آب! باعث از بین رفتن و خورده شدن سنگ میشد. که شخص باید بعد از مدتی کوتاه به اجبار نمای خود را ترمیم میکرد.

در مورد چوب نیز به همین صورت بود که با گذشت زمان و بارش باران و گرما و سرما چوب نیز به مرور از بین رفته و نیار به جایگزینی داشت. اما به وسیله فلاشینگ نما با توجه به ساختار خاص خود که از ورق و پوشش مخصوص مورد استفاده شده در آن به راحتی مشکل خراب شدن نما در فواصل زمانی کوتاه حل شده و نمای ساختمان به صورتی کاملا زیبا در طرح ها و نقش های مختلف به صورت نما چوبی و یا نمای سنگی اجرا میگردد. عمر این نما بسیار بالاتر از سایر نماهای سنتی بوده و با گذشت زمان دوام و کیفیت خود را حفظ کرده و پایداری مناسبی داشته که بسیار به صرفه تر از سایر نماهای سنتی میباشد.

 

نصب فلاشینگ نما

نصب فلاشینگ نما

نصب فلاشینگ نما

فلاشینگ را به طور کلی به دوسته سازه در محل و یا سازه در کارخانه انحام میدهند. به این صورت که در بیشتر مواقع ورق های موجو را در کارخانه برش زده و به طرح و رنگ مورد سفارش مشتری در آورده و پس از آماده سازی مقدماتی به محل جهت نصب ارسال میگردد. در این نوع نصب با حضور کادر مجرب و با تجربه موسسه فنی مهندی ایلیا اقدام به نصب فلاشینگ نما بر روی نما میکنند که اصولا از ابزارهای زیر استفاده میکنند.

 • دستگاه برش ورق صنعتی
 • دستگاه خم سازی ورق(هیدرولیکی)
 • دستگاه اندازه گیری لیزری متراژ
 • تراز دیجیتال
 • بازوی بلند کننده
 • دستگاه میخکوب

نوع دیگری از نصب وجود دارد! که در این نوع اجزا تمامی مراحل در کارخانه به انجام رسیده. و برش ها و نما دهی های موجود انجام شده و پس از اتمام. به وسیله ماشین های حمل به محل نصب انتقال و با جک هیدرولیک خاص! بر روی محل نما اجرا میشوند.

نصب و راه اندازی فلاشینگ نما حرفه ای با توجه به متراژ انجامی پروژه میتواند تا چند روز ادامه داشته باشد. به این صورت که پس از قرارداد نهای و اندازه گیری سازه. کافرما برای حالت دادن های اجرایی خود بر روی ورق شروع به حالت دهی کرده . و پس از آن اقدام به انتقال و نصب سازه در محل مورد نظر به صورت پازلی کرده. در تمامی این مراحل تمامی قطعات به صورت پک با دقت کامل به محل منتقل که به وسیله دستگاه های برش ، برش داده شده و در اخر نصب خواهند شد.

چند نکته مهم برای اجرا و نصب فلاشینگ

 • زیر سازی سطوح دیوارهایی که فلاشینگ قرار است روی آنها نصب گردد حتما باید با ملات سیمان صاف و مقاوم گردد .
 • معمولا دیوارهایی که مشخصاً فلاشینگ بر روی آنها نصب میگردد باید کمی شیب دار طراحی و اجرا شود تا آب باران و برف را به راحتی از روی فلاشینگ به سطح زمین هدایت کند .
 • در برخی از نقاط کشور که به شرایط جوّیِ باد خیز بودن دچار و معروف هستند از پروفیل یا تسمه آهنی برای زیر سازی استفاده میگردد تا بتوان فلاشینگ نما را به آن جوش داده یا پرچ کنند  .
 •  از میل گرد یا ‌پیچ و‌ رولپلاک برای نصب فلاشینگ بر روی سطوح مستحکم سیمانی استفاده می شود ، به این صورت که میل گرد ها را با فشار به صورت ضربدری داخل سیمان خشک شده قرار میدهند و از بالای ورق جوشکاری کرده و‌ با فرز روی آن را صیقل میدهند به طوری که کار یک تکه به نظر برسد .
 • محل اتصال فلاشینگ ها اول با جوش به هم وصل میگردند که در ورق های با ضخامت پایین به دلیل جلوگیری از تاب گرفتن ورق فلاشینگ به صورت تکّه تکّه جوش داده میشود و در ورق های با ضخامت بالا این شیوه به صورت فول جوش اجرا میشود و بعد از طی کردن همه ی این مراحل ورق ها صیقل داده میشوند و‌با بتونه ی سنگی برای رنگ کاری آماده میگردد .

می توان گفت فلاشینگ نما در دو نوع فلاشینگ نما سقفی و فلاشینگ نما دیواری تولید می شوند که بسته به نیاز پروژه از انواع آن استفاده می شود.تنوع روش های اجرا به ابعاد پروژه نیز وابسته است.

برای اطلاع از قیمت و هم چنین مرغوب ترین و ارزان ترین فلاشینگ با مشاوران ایلیا در ارتباط باشید.

کاربردهای فلاشینگ نما

کاربردهای این نما اغلب به موارد زیر خلاصه می‌شوند:

 • سازه‌های شیروانی
 • فلاشینگ روی دیوار
 • فلاشینگ پنجره
 • نمای پیشانی ساختمان
 • فلاشینگ سقف و نورگیر
 • محوطه سرباز پارکینگ و آلاچیق
 • پوشش بام سوله‌ها، انبارها، کارگاه صنعتی، سالن‌های ورزشی، کارخانه‌ها، پاساژها، گلخانه‌ها و استخرها
 • در پارتیشن‌های داخلی فضاهای اداری، تجاری، سردخانه‌ صنعتی و محوطه‌های ورزشی

امروزه از فلاشینگ نما به عنوان یکی از بهترین روش های زیباسازی ساختمان ها استفاده میگردد. فلاشینگ در واقع یک نوع پوشش از جنس ورق بوده است. که میتواند به حالت های مختلف در آمده و نمای یک ساختمان را به صورت زیبا با طیف گسترده ای از رنگ زیبا سازد. فلاشینگ همچنین میتواند از سازه ساختمان در برابر فرسودگی و خوردگی های ناشی از باران و برف، گردوغبار و … جلوگیری کند و پوسته اصلی ساختمان را حفظ و آن را مقاوم نگه دارد.

فلاشینگ بام

بام نیز به نوبه خود یکی از مهمترین اجزای ساختمان بوده که نمای آن دارای اهمیت خاصی بوده. به طوری که بسیاری از ساختمان های بزرگ در نمای بام خود وقت بسیاری را صرف کرده اند. از این رو بام به صورت تخصصی مورد اهمیت قرار میگیرد. و میتوان گفت با استفاده از ورق های مناسب با توجه به اینکه بام یکی از اولین مناطقی است. که در معرض فرسایش میباشد. فلاشینگ سقف میتوان با استفاده از فلاشینگ بام از فرسایش آن جلوگیری کرده! و از نمای اصلی ساختمان محافظت و زیبایی خاصی را به بام ساختمان .داده و طول عمر نما را به طور چشمگیری افزایش داده.

 

برای اطلاع از کار و نحوه کانال سازی از نگاه موسسه فنی ایلیا به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

فلاشینگ نما تهران

فلاشینگ نما در تهران: گروه  صنعتی ایلیا با سابقه درخشان فلاشینگ نما تهران، و با بهره مندی از مهندسان و متخصصین مجرب و توانا و اکیپ های نصب ، آماده ارائه کلیه خدمات طراحی ، تولید و اجرای انواع  فلاشینگ نما در تهران به مردم عزیز این شهر میباشد. ما با بهره گیری از طراحی های جدید و به روز دنیا و استفاده از متریال های مرغوب ایرانی و خارجی توانستیم بهترین ها را به شما کارفرمایان و مشتریان عزیز ارائه دهیم.

هر نوع پوشش خمکاری شده که برای پوشاندن نقاط مختلف کار استفاده میشود اصطلاحا فلاشینگ نما یا نما نامیده میشود.
پس از نصب ساندویچ پانل یا ورق گالوانیزه برای زیبایی هرچه بیشتر و پوشاندن نقاط اتصال سقف و دیوار یا دو دیوار متقاطع یا برای آب بندی نقاط مورد نیاز میبایست از انواع فلاشینگ و نبشی های مناسب برای محل مورد نظر استفاده نمود.

فلاشینگ نما در تهران

فلاشینگ نمای حرفه ای در تهران

اجرای فلاشینگ نما در تهران

 • اجرای فلاشینگ روی دیوار جهت آبچکان برف و باران از ورق روغنی ورنگی در ضخامتهای گوناگون
 • اجرای فلاشینگ نمای پیشانی ساختمان
 • اجرای فلاشینگ جهت پوشش دو سطح مجزا (ژوئن)
 • اجرای پوشش سقف نورگیر(روشنایی)از پلی کربنات و فایبر گلاس
 • اجرای پوشش سقف محوطه سرباز پارکینگ وآلاچیق با استفاده از انواع ورق رنگی (سینوسی طرح سفال…)به انضماماجرای فلاشینگ نما تهران و لمبه
 • اجرای پوشش بام سوله ها انبارها کارخانه ها،کارگاه های صنعتی و سالن های ورزشی،استخرها،پاساژها،ساختمانهای ویلایی،نورگیرها و … با استفاده از ورق های سینوسی رنگی ورق های طرح سفال شادولاین پلی کربنات و ساندویچ پنل
 • اجرای پارتیشن داخلی محوطه های اداری تجاری صنعتی ورزشی سردخانه های صنعتی و ساختمانی با استفاده از ساندویچ پنل
 • اجرای آبرو در بام های شیبدار از ورق گالوانیزه و ورق رنگی با ضخامت های مختلف
 • اجرای لمبه کاری و ورق کاری زیر پوشش سقف

فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود. این ابزار با توجه به اهداف طراح، طرح و پروفیل فلاشینگ و وظیفه و عملکرد آن از انواع مختلفی از ورق های روغنی، سیاه، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در ضخامت های دلخواه قابل تولید است.

از جمله مزایای آن می توان به:

 •  پنهان نمودن خرپای شیروانی
 •  جلوگیری از پیچیدن باد در سازه (که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.)
 • ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی
 •  آب بندی مناسب سقف شیروانی

قیمت فلاشینگ در تهران

قیمت فلاشینگ نما به چند عامل بستگی دارد:

 • نوع ورق
 • ضخامت ورق
 • خم ها و قوس های ورق و  در آخر به رنگ آن بستگی دارد.

قیمت فلاشینگ نما یک امر متغیر و نیازمند بازدید حضوری و ارئه طرح و سپس محاسبه هزینه است. ما سعی بر آن داشته ایم که قیمت را با مناسبترین و کمترین هزینه به شما عرضه کنیم.

 

فلاشینگ ساختمان و فلاشینگ پنجره در تهران

فلاشینگ المانی است که جهت آب بندی سطوح در طراحی نمای ساختمان به کار می رود. این ابزار توسط سنگ و فلز اجرا می شود تا علاوه بر دارا بودن زیبایی ، از ریزش باران و برف بر روی دیوار و پنجره ها جلوگیری نماید.

تولید و عرضه انواع فلاشینگ از قبیل :

۱-انواع فلاشینگ پنجره ، فلاشینگ بام ،فلاشینگ نما های شیروانی از ورق گالوانیزه ، گالوانیزهرنگی و روغنی در ابعاد و ضخامت های دلخواه

فلاشینگ نما در تهران

فلاشینگ نما در تهران

 

برخی از همکاران ما:

ustayab.com ، padnaamood.ir

دیدگاه ها: (41)

 1. صالح اکبری - پاسخ

  مرداد ۲, ۱۴۰۰ در ۱:۴۰ ب٫ظ

  سلام وقتتون بخیر، کارتون حرف نداره ??

 2. محمود علیجانی - پاسخ

  تیر ۲۳, ۱۴۰۰ در ۱:۳۹ ب٫ظ

  سلام مطالب عالی و پرباری در زمینه فلاشینگ نما ارائه دادید، ممنون که انقدر گسترده توضیح میدید و جای سوال باقی نمیذارید??

 3. Mariya afrooz - پاسخ

  تیر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۵ ب٫ظ

  سلام ممنون از توضیحات این صفحه فلاشینگ نما رو جامع توضیح دادید سپاس

 4. دلارا محبوبی - پاسخ

  تیر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۱۲:۴۲ ب٫ظ

  کلی اطلاعات کسب کردم ممنون از صفحه پر محتواتون?

  • root -

   تیر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۳:۲۵ ب٫ظ

   خواش میکنم ممنون از شما برای نظر مثبتتون

 5. علیرضا - پاسخ

  تیر ۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۵ ق٫ظ

  مطالب خوبی در زمینه فلاشینگ نما میزارید لطف کنید نمونه کار های بیشتری داخل سایت قرار بدید از پروژه هایی که داشتید ممنون میشم.

  • root -

   تیر ۶, ۱۴۰۰ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ

   ممنون از نظر مفیدتون، بله این قسمت در حال راه اندازی می باشد. به زودی امکانش رو داخل سایت قرار خواهیم داد.

 6. نگین - پاسخ

  خرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۱:۵۱ ب٫ظ

  عالیه ?

  • root -

   خرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۳:۰۵ ب٫ظ

   سپاس :)

 7. مینو - پاسخ

  خرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۱:۳۳ ب٫ظ

  ممنون از اطلاعات مفید و کاربردی

  • root -

   خرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۱:۴۶ ب٫ظ

   خواهش میکنم ، ممنون از شما

 8. رحمان حبیبی - پاسخ

  خرداد ۱, ۱۴۰۰ در ۰:۴۳ ق٫ظ

  خیلی ممنون از توضیحات جامع و کاملتون

  • root -

   خرداد ۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۵ ب٫ظ

   خواهش می کنیم ممنون از نظر شما

 9. مرجان محمد میرزایی - پاسخ

  اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰ در ۹:۳۳ ب٫ظ

  عالی بود.ممنون

  • root -

   خرداد ۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۹ ب٫ظ

   تشکر از نظرتون

 10. الهام پوری - پاسخ

  اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰ در ۴:۰۹ ب٫ظ

  سلام.سپاس از جزئیات دقیق

  • root -

   خرداد ۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۹ ب٫ظ

   سلام ممنون از دقت شما

 11. سینا - پاسخ

  اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۸ ق٫ظ

  با سلام و عرض ادب وب سایت خوبتون و اطلاع رسانی دقیقتون

 12. احمد - پاسخ

  اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۶ ق٫ظ

  بسیار عالی و مفید

  • root -

   اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰ در ۴:۵۶ ب٫ظ

   خواهش میکنم

  • root -

   خرداد ۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۰ ب٫ظ

   ممنون از نظرتون

 13. مریم هاشمی - پاسخ

  اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ در ۲:۳۵ ب٫ظ

  با تشکر از مطالب کاملتون راجب فلاشینگ نما

 14. ولی زاده - پاسخ

  فروردین ۳۱, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۳ ق٫ظ

  تنها سایتی بود که تمام اطلاعات رو به صورت درست به خواننده منتقل کرد. ممنون

 15. امیر حسین - پاسخ

  فروردین ۲۴, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۰ ق٫ظ

  مطلبخوبی در مورد فلاشینگ نمای ساختمان بود بیشتر مطلب بزارید

  • root -

   فروردین ۳۰, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۹ ق٫ظ

   سلام بله حتما. ممنون از نظر مفیدتون

 16. مجید - پاسخ

  فروردین ۲۱, ۱۴۰۰ در ۳:۱۹ ب٫ظ

  مطلب خوبی در مورد فلاشینگ نما بود سایت به روزی دارید

 17. امیر - پاسخ

  فروردین ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۹ ب٫ظ

  مطلب مفیدی بود. بخصوص قسمت قیمت فلاشینگ نما

 18. محمد حیدری - پاسخ

  فروردین ۱۵, ۱۴۰۰ در ۱:۴۳ ب٫ظ

  سپاس از سایت خوب و مطالب عالیتون در زمینه فلاشینگ نما ، واقعا مفید واقع شد .

 19. امیر حسین - پاسخ

  بهمن ۹, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۶ ق٫ظ

  ممنون از مطالب بی نظیرتون

 20. محمد - پاسخ

  دی ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۸ ب٫ظ

  وقت بخیر چارت قیمتی برای فلاشینگ پیدا نکردم لطف میکنید راهنمایی کنید.

 21. احسان - پاسخ

  دی ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۶ ب٫ظ

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون

 22. سهیل - پاسخ

  دی ۲۳, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۹ ق٫ظ

  وب سایت مفیدی در زمینه فلاشینگ نما دارید

 23. هانیه - پاسخ

  مرداد ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۲ ق٫ظ

  نمونه کارهای بیشتری در وب سایت قرار بدید

 24. شهرام - پاسخ

  مرداد ۵, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۰ ق٫ظ

  وب سایت خوبی دارید از پروزه هاتون بیشتر بزارید ممنون.

 25. سارا - پاسخ

  تیر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۹ ق٫ظ

  وب سایت خوبی دارید ممنون میشم در مورد فلاشینگ نما در شبکه های اجتمائیتون بیشتر بگید

  • root -

   تیر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۱ ق٫ظ

   سلام.ممنون از اطلاع رسانیتون حتما چشم

 26. هادی - پاسخ

  تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۰ ق٫ظ

  ممنون از مطلب خوبتون، مفید واقع شد

 27. الناز - پاسخ

  تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۶ ق٫ظ

  ممنون از وب سایت خوبتون و اطلاع رسانی دقیقتون در مورد فلاشینگ

  • root -

   خرداد ۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۷ ب٫ظ

   ممنون از لطفتون

 28. عباس - پاسخ

  تیر ۵, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۶ ب٫ظ

  سلام. ممنون از وب سایت خوبتون. ممنون میشم جدول قیمت در مورد ورق های فلاشینگ نما رو هم قرار بدید.

  • root -

   تیر ۵, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۸ ب٫ظ

   سلام ممنون از نظرتون به دلیل نوسانات شدید در بازار مقدور نمیباشد. با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید در خدمت هستیم برای هرگونه مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button