فلاشینگ نما در مشهد

خانه » طراحی نمای ساختمان » فلاشینگ نما در مشهد

گروه صنعتی ایلیا با سابقه درخشان در اجرای فلاشینگ نما در مشهد با بهره گیری از مهندسان و متخصصین مجرب و توانا و اکیپ های نصب ، آماده ارائه کلیه خدمات طراحی ، تولید و اجرای انواع فلاشینگ به شما کارفرمایان،مهندسان و مشتریان عزیز میباشد. ویژگی ها و مزیت های گروه صنعتی ایلیا در فلاشینگ نما مشهد این است که : ارائه دهنده ایده های نو و به روز که حاصل تیم طراحی جوان و خوش فکر است و سرعت و مهارت بالا درساخت و نصب و همچنین ماندگاری اثر به دلیل استفاده از متریال های مناسب پوشش دهی است.

اجرای فلاشینگ نمای حرفه ای در مشهد

  • اجرای فلاشینگ روی دیوار جهت آبچکان برف و باران از ورق روغنی ورنگی در ضخامتهای گوناگون
  • اجرای فلاشینگ نمای پیشانی ساختمان
  • اجرای فلاشینگ جهت پوشش دو سطح مجزا (ژوئن)
  • اجرای پوشش سقف نورگیر(روشنایی)از پلی کربنات و فایبر گلاس
  • اجرای پوشش سقف محوطه سرباز پارکینگ وآلاچیق با استفاده از انواع ورق رنگی (سینوسی طرح سفال…)به انضمام اجرای فلاشینگ نما و لمبه
  • اجرای پوشش بام سوله ها انبارها کارخانه ها،کارگاه های صنعتی و سالن های ورزشی،استخرها،پاساژها،ساختمانهای ویلایی،نورگیرها و … با استفاده از ورق های سینوسی رنگی ورق های طرح سفال شادولاین پلی کربنات و ساندویچ پنل
  • اجرای پارتیشن داخلی محوطه های اداری تجاری صنعتی ورزشی سردخانه های صنعتی و ساختمانی با استفاده از ساندویچ پنل
  • اجرای آبرو در بام های شیبدار از ورق گالوانیزه و ورق رنگی با ضخامت های مختلف
  • اجرای لمبه کاری و ورق کاری زیر پوشش سقف

فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود. این ابزار با توجه به اهداف طراح، طرح و پروفیل فلاشینگ و وظیفه و عملکرد آن از انواع مختلفی از ورق های روغنی، سیاه، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در ضخامت های دلخواه قابل تولید است.

فلاشینگ نما در مشهد

فلاشینگ ساختمان و پنجره در مشهد

از دیگر خدمات ایلیا امیر فلاشنیگ ساختمان و فلاشینگ پنجره در مشهد میباشد. فلاشینگ ساختمانی المانی است که جهت آب بندی سطوحی از ساختمان که در معرض باران و برف قرار دارند به کار می رود. این ابزار توسط سنگ و فلز اجرا می شود تا علاوه بر دارا بودن زیبا ، از ریزش باران و برف بر روی دیوار و پنجره ها جلوگیری نماید.

قیمت فلاشینگ نما در مشهد

قیمت فلاشینگ نما در مشهد یک امر متغیر و نیازمند بازدید حضوری و ارئه طرح و سپس محاسبه هزینه است. ما سعی بر آن داشته ایم که قیمت را با مناسبترین و کمترین هزینه به شما عرضه کنیم.

جهت مشاوره خدمات ارائه شده توسط ایلیا امیر در زمینه ساخت و نصب فلاشینگ نما با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button