فلاشینگ نما کرمانشاه

خانه » طراحی نمای ساختمان » فلاشینگ نما کرمانشاه

فلاشینگ نما کرمانشاه: آیا شما در حال ساخت یک ساختمان جدید هستید و یا نمای آسیب دیده یک بنا را تعمیر می‌کنید، در هر وضعیتی که باشید، باید یک ساختار ایمن و اصولی جهت حفاظت از نما طراحی کنید. مهم است که برای محافظت از نمای ساختمان در برابر نفوذ رطوبت، راهکار مناسب مانند فلاشینگ نما کرمانشاه را انتخاب کنید. رطوبتی که در نما نفوذ می‌کند، آسیب‌های خارجی و داخلی را بر روی مصالح وارد می‌کند. نماهای آسیب دیده در اثر رطوبت، بر فضای داخلی ساختمان نیز تأثیر می‌گذارد. فلاشینگ نما کرمانشاه بهترین شیوه ممکن برای جلوگیری از نفوذ آب باران و برف به نمای ساختمان است. به طور معمول در مکان‌های از نما نصب می شوند که مستعد جذب رطوبت هستند. رطوبت آب و هوا نه تنها به نمای ساختمان آسیب می‌رساند، بلکه مشکلات عمیق‌تر و بعضاً پرهزینه‌ای را نیز ایجاد می‌کند. در زمان ساخت و ساز، باید از عناصر طراحی و موادی استفاده شود که از آسیب دیدگی ساختمان جلوگیری کند. یکی از این عناصر، استفاده از فلاشینگ نما کرمانشاه است. این امرباعث حفظ ساختار نمای ساختمان، از آسیب‌های درونی و بیرونی جلوگیری می‌کند و از یک سو باعث کاهش هزینه‌ها می شود و از سویی دیگر به افزایش خاصیت عایق‌پذیری کمک می‌کند.

فلاشینگ نما کرمانشاه

فلاشینگ نما کرمانشاه

همچنین میتوانید برای مطالعه بیشتر در زمینه فلاشینگ نما در کرمان به این مقاله مراجعه کنید که مطلبی کاملی در این راستا میباشد و میتواند به آسانی اطلاعات کاملی را در اختیار شما برای انتخابی بهتر قرار دهد.

فلاشینگ نما کرمانشاه

به گزارش روز شنبه ایرنا از دانشگاه امیرکبیر، امیرگل رو استاد دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: داده برداری سریع، استاندارد، صحیح و دقیق از وضعیت روسازی به منظور تحلیل وضعیت عملکردی روسازی و برنامه ریزی نگهداری و تعمیر آن در مدیریت روسازی فلاشینگ نما کرمانشاه موجب کاهش ۷۵درصدی در هزینه چرخه عمر روسازی می شود.

وی افزود: در دنیای امروز، اهمیت مدیریت و نگهداری زیرساخت های حمل و نقلی بر کسی پوشیده نیست. از طرفی بررسی، شناخت، ارزیابی و اندازه گیری خرابی فلاشینگ نما کرمانشاه های روسازی اساس کار مدیریت تعمیر و نگهداری روسازی است که از اهمیت بالایی برخوردارند.

مدیرپروژه سامانه پایش سلامت راه گفت: تمرکز اصلی در این پروژه بر زیرساخت های حمل و نقلی است و به عنوان یکی از پیشگامان ارائه سیستم های پایش سلامت راهها در کشور درصدد تولید محصولاتی دیگر به منظور پایش سلامت راه برآمدیم.

وی تصریح کرد: مهم ترین هدف این پروژه ارائه خدمات برداشت داده های وضعیت روسازی با سرعت ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت، ارائه شاخص های عملکردی روسازی (مانند ناهمواری، شیارشدگی، زبری و وضعیت خرابی های روسازی)، اولویت بندی عملیات نگهداری و تعمیر و بودجه ریزی لازم برای آن است همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت ورق فلاشینگ دور پنجره کرمان به این مطلب مراجعه نمایید . در این راستا سامانه ای طراحی کردیم که قابلیت ارائه گزارش های مـدیریتی تحت وب را دارد.

گل رو در خصوص سامانه پایش هوشمند سلامت زیرساخت ها گفت: در این سامانه موقعیت یاب جغرافیایی تریمبل از نوع تفاضلی دوفرکانسه استفاده شده است. این حسگر قادر به برداشت طول، عرض و ارتفاع جغرافیایی با دقت بهتر از یک متر است.

وی در خصوص خدمات دیگری که به واسطه این سامانه می توان ارائه کرد، گفت: مسافت سنج طولی یا انکودر، تعداد ۱۰ هزار پالس در هر گردش چرخ وسیله نقلیه تولید می کند تا بتوان مسافت طولی طی شده به هنگام برداشت را با دقت بهتر از یک دهم متر بدست آوریم.

گل رو تاکید کرد: همه حسگرهای بکار رفته در این سامانه با فرمان مسافت سنج طولی در بازه های طولی از پیش تعریف شده اقدام به برداشت داده ها می کنند.

وی در خصوص بخش دیگر این سامانه گفت: پروفیل سنج طولی دارای ۲ لیزر کلاس یک جهانی با فرکانس ۷۰ کیلوهرتز است که شاخص ناهمواری بین المللی راه (IRI)و درشت بافت روسازی (MPD) را در زیر دو چرخ خودرو بدست می آورد. لیزر پروفیل سنج دارای فلاشینگ نما کرمانشاه رزولوشن یک صدم میلی متر بوده و قادر است شاخص ناهمواری بین المللی راه را با دقت یک صدم متر به کیلومتر ارائه کرده و درشت بافت را برای هر یک میلی متر نمایش دهد.

گل رو در خصوص دوربین مورد استفاده در این سامانه گفت: این دوربین دارای رزولوشن ۱۶۰۰ * ۱۲۰۰ پیکسل، با سرعت تصویربرداری ۳۰ فریم در ثانیه است. این دوربین هم چنین مجهز به کنترلگر لرزش در زمان برداشت تصویر است.

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطر نشان کرد: دوربین محافظت شده در پوششی تحت پروتکل آی پی ۶۷ است که در شرایط سخت میدانی در برابر رطوبت و دما مقاوم بوده و قابلیت برداشت با بهترین کیفیت تصویر را دارد.

وی عنوان کرد: از این تصاویر می توان خرابی های سطحی روسازی، علائم ایمنی راه، کاربری زمین و مبلمان فلاشینگ نما کرمانشاه شهری را احصا کرد.

گل رو تاکید کرد: سامانه پایش سلامت مکانیزه راه قابلیت برداشت ناهمواری طولی و عرضی راه، درشت بافت، مشخصات هندسی راه و خرابی های سطحی راه را دارد.

استاد دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: با استفاده از فلاشینگ نما کرمانشاه داده های خام برداشت شده، شاخص های وضعیت روسازی شامل شاخص بین المللی ناهمواری (IRI)، شیارشدگی (Rutting)، درشت بافت(MPD) ، شاخص وضعیت روسازی (PCI) بدست می آید.

صرفه جویی ۱۱ هزار میلیارد تومانی در شبکه راه های کشور

وی گفت: با استفاده از شاخص های وضعیت روسازی بدست آمده، برنامه ریزی بهینه به منظور تعیین بهترین عملیات، نگهداری و تعمیر در زمان مناسب بر روی قطعه مورد نیاز صورت می گیرد که سالانه متولیان راه را در امر مهم حفظ و نگهداری راه ها که ارزشی بیش از ۹۰۰ هزار میلیارد تومان دارد کمک شایانی کرده و موجب صرفه جویی قابل توجهی در سطح ملی می شود.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در آمل میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

گل رو خاطرنشان کرد: اگر با استفاده از این سامانه پس از برداشت مکانیزه وضعیت راه، عملیات بهینه پیشگیرانه راه توصیه و اجرا شود، سالانه بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان در سطح شبکه راه های کشور یا به عبارت دیگر ۳۰۰ میلیون تومان به ازای هر کیلومتر خط صرفه جویی در نگهداری راه ها در سال می شود که نقش کلیدی در صرفه جویی اقتصادی و تخصیص بهینه منابع در سطح ملی به همراه دارد.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button