قیمت فلاشینگ نما

خانه » طراحی نمای ساختمان » قیمت فلاشینگ نما
فلاشینگ پنجره

فلاشینگ پنجره

قیمت فلاشینگ نما با توجه به ضخامت و نوع ورق مورد استفاده میتواند شامل قیمت های مختلفی باشد. به طوری که حتی در برخی از موادر با توجه به

 • نوع ورق
 • ضخامت آن
 • حتی نوع خم و نوع قوسی

که در ورق در هنگام فلاشینگ نما مورد استفاده قرار میگیرد میتواند یکی از عوامل تعیین کننده قیمت در فلاشینگ نما باشد.

بطور مثال قیمت فلاشینگ که بر روی دیوار جان پناهِ بام استفاده می شود، اصولاً عریض تر است. با قیمت فلاشینگ که در جلوی پنجره های معمولی به کار می رود متفاوت است. همچنین قیمت فلاشینگ جوشی با فلاشینگ معمولی که نقاط اتصال بصورت اورلپ بر روی هم کاور می شوند نیز متفاوت است.

ورق های مورد استفاده در فلاشینگ کار سه دسته میباشند. که هر کدام قیمت خاص خود را دارند و انواع آن عبارت اند از

 1.  ورق سیاه روغنی
 2.  ورق های آلو مینیومی
 3. ورق های گالوانیزه

از لحاظ قیمت و کیفیت ورق های سیاه روغنی نسبت به ورق های گالوانیزه و آلومینیومی پایین تر میباشد. ورق های گالوانیزه نسبت به ورق های آلومینیمی پایینتر میباشد و از همه گرانتر ورق آلومینیومی میباشد که برترین کیفیت را نیز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کانال سازی ساختمان و فلاشینگ سقف بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

قیمت فلاشینگ نما در موسسه صنعتی ایلیا

با توجه به این که گروه صنعتی ایلیا دارای سابقه درخشان در انجام انواع پروژه های فلاشینگ نما در سراسر ایران میباشد. ما به شما این اطمینان را میدهیم که در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت موجود، به وسیله بهترین متریال های موجود، بالاترین سطح کیفی خدمات را در شهر شما برای کارفرمایان و مهندسان عزیز انجام داده و بهترین خاطره از کاربا ما را تجربه نمایید.

جهتِ اطلاع از قیمت فلاشینگ نمای حرفه ای در انواع مختلف، با مسئولِ مشاوره و فروشِ شرکت به شماره های  ۴۴۴۴۳۴۰۱ – ۴۴۴۳۴۴۹۶ و یا موسسه فنی مهندسی ایلیا در این راستا این امکان را به شما میدهد تا با تماس با شماره: ۰۹۱۲۶۵۹۴۶۸۸  (آقای تیموری) از خدمات مشاوره در زمینه محاسبه قیمت قلاشینگ نما برخوردار شوید.

 


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (1)

 1. محمد -

  دی ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۰ ب٫ظ

  ممنون از مشاوران خوبتون برای اطلاعات دهی دقیق با صبرو حوصله

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button
Call Now Button