قیمت مجری انواع فلاشینگ لبه پنجره شیراز

خانه » طراحی نمای ساختمان » قیمت مجری انواع فلاشینگ لبه پنجره شیراز

قیمت مجری انواع فلاشینگ لبه پنجره شیراز: آیا شما در حال ساخت یک ساختمان جدید هستید و یا نمای آسیب دیده یک بنا را تعمیر می‌کنید، در هر وضعیتی که باشید، باید یک ساختار ایمن و اصولی جهت حفاظت از نما طراحی کنید. مهم است که برای محافظت از نمای ساختمان در برابر نفوذ رطوبت، راهکار مناسب مانند قیمت مجری انواع فلاشینگ لبه پنجره شیراز را انتخاب کنید. رطوبتی که در نما نفوذ می‌کند، آسیب‌های خارجی و داخلی را بر روی مصالح وارد می‌کند. نماهای آسیب دیده در اثر رطوبت، بر فضای داخلی ساختمان نیز تأثیر می‌گذارد. فلاشینگ بهترین شیوه ممکن برای جلوگیری از نفوذ آب باران و برف به نمای ساختمان است. به طور معمول در مکان‌های از نما نصب می شوند که مستعد جذب رطوبت هستند. رطوبت آب و هوا نه تنها به نمای ساختمان آسیب می‌رساند، بلکه مشکلات عمیق‌تر و بعضاً پرهزینه‌ای را نیز ایجاد می‌کند. در زمان ساخت و ساز، باید از عناصر طراحی و موادی استفاده شود که از آسیب دیدگی ساختمان جلوگیری کند. یکی از این عناصر، استفاده از قیمت مجری انواع فلاشینگ لبه پنجره شیراز است. این امرباعث حفظ ساختار نمای ساختمان، از آسیب‌های درونی و بیرونی جلوگیری می‌کند و از یک سو باعث کاهش هزینه‌ها می شود و از سویی دیگر به افزایش خاصیت عایق‌پذیری کمک می‌کند.

قیمت مجری انواع فلاشینگ لبه پنجره شیراز

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه فلاشینگ نما در شیراز میتوانید به آسانی با مراجعه به صفحه درباره ما. و یا تماس با شماره های ۴۴۴۴۳۴۰۱ و ۰۹۱۲۶۵۹۴۶۸۸ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت مجری انواع فلاشینگ لبه پنجره شیراز

به گزارش خبرآنلاین، بررسی فایل‌های فروش نشان می دهد در پونک یک آپارتمان ۴۴ متری با سن بنای ۱۹ سال را متری ۳۶.۳ میلیون تومان و با قیمت کل یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی کرده اند.

بیشتر بخوانید:

افزایش‌کوچ کارگران افغانستانی از ایران/ هزینه ساخت و ساز بالا می رود؟

همچنین در باغ فیض مالک یک واحد ۵۰ متری با عمر ۲۲ سال را با قیمت متری ۳۵.۶ میلیون تومان و قیمت کل یک میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان به فروش می رساند.

در دهکده المپیک هم یک آپارتمان ۵۰ متری با قیمت متری ۳۳.۶ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

ارزان‌ترین فایل‌های بازار مسکن را باید یک آپارتمان ۱۰۶ متری در خیابان هاشمی دانست که قیمت ۱۷.۲ میلیون به ازای هر متر آن و قیمت کل یک میلیارد و ۸۳.۰ میلیون تومان تعیین شده است.

در جایگاه بعدی یک واحد ۹۷متری نوساز از استاد معین قرار دارد که هر متر آن ۱۹ همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه نصب انواع فلاشینگ ساختمان شیراز به این مطلب مراجعه نمایید .۵ میلیون تومان تعیین شده و با قیمت کل یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

محدوده

متراژ

سن بنا

قیمت هر متر مربع

قیمت کل

جیحون، سپه

۷۶متر

۵ سال

۲۱.۷ میلیون

۱.۶۵۰ میلیارد

شهران

۵۶متر

۳۱.۲ میلیون

۱.۷۵۰ میلیارد

پونک

۴۴متر

۱۹ سال

۳۶.۳ میلیون

۱.۶۰۰ میلیارد

زرتشت غربی

۶۱متر

۳۰ سال

۲۷ میلیون

۱.۶۵۰ میلیارد

دهکده المپیک

۵۰متر

۳۳.۶ میلیون

۱.۶۸۰ قیمت مجری انواع فلاشینگ لبه پنجره شیراز میلیارد

جنت آباد مرکزی

۷۰متر

۱۶ سال

۲۸.۵ میلیون

۲ میلیارد

باغ فیض

۵۰متر

۲۲ سال

۳۵.۶ میلیون

۱.۷۸۰ میلیارد

استاد معین

۹۷متر

نوساز

۱۹.۵ میلیون

۱.۹۰۰ میلیارد

نارمک، فدک

۶۲متر

۱۹ سال

۲۵.۸ میلیون

۱.۶۰۰ میلیارد

هاشمی

۱۰۶متر

۲ سال

۱۷.۲ میلیون

۱.۸۳۰ میلیارد

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در اراک میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

۲۲۳۲۲۴

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button