قیمت ورق انواع فلاشینگ نمای ساختمان بندرعباس

خانه » طراحی نمای ساختمان » قیمت ورق انواع فلاشینگ نمای ساختمان بندرعباس

قیمت ورق انواع فلاشینگ نمای ساختمان بندرعباس: در این مقاله قرار است در مورد قیمت ورق انواع فلاشینگ نمای ساختمان بندرعباس صحبت کنیم. که امروزه به طوری شاهد پیشرفت چشمگیر این صنعت در زمینه ساختمان سازی بوده این که به صورت گسترده از آن را مشاهده مینماییم. شما به راحتی میتوانید فلاشینگ نما را در هرساختمانی که از این تکنولوژی استفاده کرده است بیابید. از آن میتوان به عنوان یکی از بهترین محافظ های ساختمان یاد کرد. به طوری که به صورت چشمگیری از آن در مقابل انواع فرسایش و خوردگی مراقبت مینماید. و یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش طول عمر ساختمان بوده که میتوان از آن استفاده نمود. امروزه دیگر کمتر کسی پیدا میشود که بخواهد در محیط ساختمانی با نمای قدیمی و یا بهتر بگیم فرسوده زنگی کند. به همین سبب است که میتوان از قیمت ورق انواع فلاشینگ نمای ساختمان بندرعباس به راحتی برای زیبا سازی نما استفاده نمود. و به آسودگی به آن تکیه نمود. به طوری که میتوان گفت در ساختمان بازخورد را به ترز چشمگیری افزایش داده. و حتی در خرید فروش این نوع ساختمان ها بسیار موثر بوده است.

قیمت ورق انواع فلاشینگ نمای ساختمان بندرعباس

در زمینه فلاشینگ نما با متخصصین گروه صنعتی ایلیا مشورت کنید و پروژه های موفق آنها را درون سایت یا شبکه های اجتماعیشون مشاهده کنید. تا با سابقه کاری این گروه بهتر آشنا شوید.

قیمت ورق انواع فلاشینگ نمای ساختمان بندرعباس

رضا قادری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ۴۰ روستای آسیب دیده، چهار روستای جشنی‌آباد،خاو، قلقله و ساوجی بیشتر از دیگر روستاهای این شهرستان متحمل خسارت ناشی از زلزله شده‌اند.

وی افزود:۱۶ تیم ارزیابی از نخستین ساعات وقوع زلزله ۵.۳ ریشتری مریوان با حضور در این شهرستان کار ارزیابی خسارت واحدهای مسکونی، تجاری و دامی را آغاز کرده‌اند.

مدیرکل بنیاد مسکن کردستان گفت: علاوه بر واحدهای مسکونی روستایی، واحدهای صنفی و تجاری و جایگاه نگهداری دام در روستاها هم بر اثر زلزله خسارت دیده‌اند که این موضوع در ارزیابی‎ها لحاظ می شود.

قادری تاکید کرد: بنیاد مسکن تسهیلاتی را به صورت بلاعوض و قرض الحسنه برای مناطق زلزله‌زده مریوان در قیمت ورق انواع فلاشینگ نمای ساختمان بندرعباس نظر گرفته است که با جمع‌بندی نهایی این رقم در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در کرمان میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی یادآور شد: سیمان، نقشه‌کشی، نظارت وصدور پروانه ساخت برای واحدهای مسکونی زلزله زده بصور رایگان خواهد بود.

به گزارش ایرنا، ساعت ۱۹ و ۴۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه شامگاه سه‌شنبه هفته گذشته زلزله‌ای با قدرت ۵ همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه نصب فلاشینگ نمای ساختمان به این مطلب مراجعه نمایید .۳ ریشتر، مرز عراق و استان کردستان، حوالی مریوان و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین روی داد.

این زلزله در ۲۴ کیلومتری مریوان، ۲۷ کیلومتری چناره و ۲۸ کیلومتری بوئین سفلی، ۹۸ کیلومتری سنندج روی داد و مردم شهرهای سنندج، سروآباد، سقز، بانه و دیواندره نیز آن را احساس کردند.

زلزله مریوان چندین پس لرزه نیز به دنبال داشت که بزرگترین آن ۳.۸ ریشتر قدرت داشت.

تاکنون پنج هزار و ۹۷۸ واحد مسکونی در ۳۸ روستای مریوان از لحاظ میزان خسارات زلزله، ارزیابی شده که ۲۶۰ واحد باید بازسازی و احداث و ۱۴۱ واحد نیز باید تعمیر شود. در داخل شهر مریوان نیز ۲۹ واحد مسکونی ارزیابی شده که ۱۰ واحد نیاز به بازسازی و ۱۱ واحد هم باید تعمیر شود و در شهر کانی‌دینار هم ۴۴ واحد نیاز به بازسازی و ۱۰ واحد مسکونی هم نیاز به تعمیر دارد.

مریوان در ۱۳۵ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button