قیمت ورق فلاشینگ آمل

خانه » طراحی نمای ساختمان » قیمت ورق فلاشینگ آمل

قیمت ورق فلاشینگ آمل: در زمره ی هم کیشان خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که نقل صحبتهای کارفرمایان و مهندسان و معماران در زمینه ی نمای ساختمان است. استفاده از قیمت ورق فلاشینگ آمل باعث شده که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها از طول عمری بیشتری در نما و ظاهر ساختمان ها بهره مند شوید.امروزه توصیه ی اولیه هر ساختمان ساز، استفاده از این نوع نماسازی است زیرا از آن میتوان به عنوان یکی از بهترین محافظ های ساختمان یاد کرد که به صورت چشمگیری در مقابل انواع فرسایش و خوردگی مقاوم است. که از نفوذ آب به نما، دیوار و پنجره را غیرممکن میکند. قیمت ورق فلاشینگ آمل نوعی نما است که هیچ تأثیر ساختاری ندارد. این یک ساختار جداگانه متصل به ساختمان است. این امر به ویژه در معماری مدرن معمول است.استفاده از این نوع نماسازی برای ساخت خانه های مدرن ضروری است. شایان ذکر است که هر کجای ساختمان که قیمت ورق فلاشینگ آمل را مشاهده کردید، باید بدانید این مکان‌ها مستعد نفوذ آب هستند.

قیمت ورق فلاشینگ آمل

قیمت ورق فلاشینگ آمل

برای دسترسی کامل به اطلاعات فلاشینگ نما در آمل و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه شما عزیزان میتوانید با شماره های ۴۴۴۴۳۴۰۱ و ۰۹۱۲۶۵۹۴۶۸۸ تماس حاصل نمایید.

قیمت ورق فلاشینگ آمل

به گزارش خبرگزاری مهر، عباس مزیکی عصر چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه با وی با اشاره اقدامات صورت گرفته در راستای فرار مالیاتی در استان مرکزی اظهار کرد: در استان در حوزه رصد تراکنش‌های بانکی مودیان و مراجعه به برخی دفاتر و اسناد و مدارک مودی بر اساس اجازه ماده ۱۸۱ قانون، در استان اقدام شده که در مجموع ۳۸۰ پرونده شامل هزار و ۳۵۷ عملکرد از باب تراکنش‌ها و اجرای ماده ۱۸۱ منجر به تشخیص (جدید یا متمم) شد، تاکنون بابت مالیات، ارزش افزوده و جریمه ماده ۱۶۹ قانون ۴۵۷ میلیارد تومان مطالبه شده که تاکنون ۱۲ درصد آن وصول شده است.

وی درباره تسلیم اظهارنامه مالیاتی سال گذشته عنوان کرد: صاحبان مشاغل تا پایان خرداد ماه امسال فرصت دارند تا اظهارنامه مالیاتی خود را به سازمان امور مالیاتی تسلیم کنند، تاکنون مصوبه‌ای برای تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مودیان توسط سازمان امور مالیاتی ارائه نشده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان مرکزی ادامه داد: مشاغلی در سال گذشته که تا یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان فروش و خدمات ارائه داده‌اند، می‌توانند از تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات‌های مستقیم استفاده کنند، بر این اساس افرادی که در سال ۹۸ تا سه میلیون تومان مالیات پرداخت کرده باشند در سال ۹۹ هیچ‌گونه افزایشی نخواهند داشت قیمت ورق فلاشینگ آمل و مالیات خود را به میزان سال ۹۸ پرداخت خواهند کرد.

مزیکی عنوان کرد: افرادی که مالیات قطعی عملکرد آنها در سال ۹۸ بیش از سه میلیون تومان و کمتر از ۶ میلیون تومان بوده است می‌توانند با ۴ درصد افزایش، صاحبان مشاغلی که مالیات سال ۹۸ آنها بیش از ۶ میلیون تومان تا ۱۲ میلیون تومان بوده است با ۸ درصد و افرادی که مالیات قطعی شده عملکرد ۹۸ آنها بیش از ۱۲ میلیون تومان بوده است می‌توانند قیمت ورق فلاشینگ آمل با افزایش ۱۲ درصدی نسبت به قطعی سازی مالیات عملکرد سال ۹۹ خود بدون ارائه اظهارنامه مالیاتی و بدون ارائه اسناد و مدارک و صرفاً با رعایت شرایط دستورالعمل مربوطه و تکمیل فرم تبصره ماده ۱۰۰ در سامانه www.intamedia.ir اقدام کنند.

وی ادامه داد: افرادی که در سال گذشته از بانک مرکزی سکه خریداری کرده‌اند از توافق تبصره ماده ۱۰۰ نمی‌توانند استفاده کنند، اما برای سکه‌ها شیوه نامه جدا تنظیم شده است. به طوری که افرادی که ۵ سکه دارند معاف از مالیات، تا ۱۵ سکه (مازاد ۵ سکه) به ازای هر سکه ۹۶۰ هزار تومان، تا ۲۵ سکه (مازاد ۱۵ سکه) به ازای هر سکه یک میلیون و ۲۸۰ هزار تومان و بیش از ۲۵ سکه و حداکثر تا ۱۵۵ سکه به ازای هر سکه یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان باید پرداخت کنند و مازاد ۱۵۵ سکه مشمول مالیات مقطوع نیست و باید تسلیم اظهارنامه شود.

مدیرکل امور مالیاتی استان مرکزی اظهار کرد: سازمان امور مالیاتی کشور باید در پایان سال گذشته ۱۸۰ هزار میلیارد تومان مالیات وصول می‌کرد که با توجه به عملکرد این سازمان، در پایان سال ۱۹۲ هزار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مالیات وصول شد که نشان از تحقق ۱۰۷ درصدی نسبت به کل بودجه دارد.

وصول ۵ هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان مالیات در استان مرکزی

مزیکی با اشاره به اینکه در استان مرکزی ۵ هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان وصول شده است، اظهار کرد: معادل ۱۰۵ درصد رقم پیش بینی شده است. از مجموع مالیات وصول شده در استان دو هزار و ۱۴۴ میلیارد تومان مالیات مستقیم و دو هزار و ۹۹۶ میلیارد تومان مربوط به ارزش افزوده است.

وی در خصوص وصول عوارض از محل قانون مالیات بر ارزش افزوده گفت: در سال گذشته مجموعاً ۸۶۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و فرمانداری‌ها و ۸۱ میلیارد تومان از محل ۳۵ درصد عوارض آلایندگی به حساب محیط زیست واریز شده است همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت ورق فلاشینگ ساختمان آمل به این مطلب مراجعه نمایید .

مدیرکل امور مالیاتی استان مرکزی ادامه داد: مجموع عوارض وصول شده در استان افزایش ۳۵ درصدی داشته است. مجموعاً ۹۴۸ میلیارد تومان سال گذشته از محل عوارض در استان مرکزی وصول شد که این درآمدها نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن ۳۵ درصد افزایش یافته‌است.

مدیرکل امور مالیاتی استان مرکزی در پایان بیان کرد: همه بر وجود فرار مالیاتی قیمت ورق فلاشینگ آمل تاکید دارند اما در میزان رقم این فرار اختلاف نظرهایی وجود دارد. در صورتی که که میزان فرار مالیاتی حداقل ۳۰ درصد لحاظ شود حدود ۵۵ هزار میلیارد تومان به درآمدهای سال گذشته در کشور اضافه خواهد قیمت ورق فلاشینگ آمل شد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در تهران میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button