مجری انواع فلاشینگ نما زنجان

خانه » طراحی نمای ساختمان » مجری انواع فلاشینگ نما زنجان

مجری انواع فلاشینگ نما زنجان: در زمره ی هم کیشان خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که نقل صحبتهای کارفرمایان و مهندسان و معماران در زمینه ی نمای ساختمان است. استفاده از مجری انواع فلاشینگ نما زنجان باعث شده که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها از طول عمری بیشتری در نما و ظاهر ساختمان ها بهره مند شوید.امروزه توصیه ی اولیه هر ساختمان ساز، استفاده از این نوع نماسازی است زیرا از آن میتوان به عنوان یکی از بهترین محافظ های ساختمان یاد کرد که به صورت چشمگیری در مقابل انواع فرسایش و خوردگی مقاوم است. که از نفوذ آب به نما، دیوار و پنجره را غیرممکن میکند. مجری انواع فلاشینگ نما زنجان نوعی نما است که هیچ تأثیر ساختاری ندارد. این یک ساختار جداگانه متصل به ساختمان است. این امر به ویژه در معماری مدرن معمول است.استفاده از این نوع نماسازی برای ساخت خانه های مدرن ضروری است. شایان ذکر است که هر کجای ساختمان که مجری انواع فلاشینگ نما زنجان را مشاهده کردید، باید بدانید این مکان‌ها مستعد نفوذ آب هستند.

مجری انواع فلاشینگ نما زنجان

مجری انواع فلاشینگ نما زنجان

یکی از زیبایی های فلاشینگ نما در زنجان در هر شهر اینه که در معماری خونه هاشون از کلی رنگ و طرح قشنگ استفاده کنه، شما این پنجره هارو ببین…

مجری انواع فلاشینگ نما زنجان

فاز خوداظهاری ثبت نام در سامانه اسکان تنها ۱۳درصد پیشرفت داشته و همین موضوع باعث شده است تا برخی کارشناسان درباره جدی بودن دولت دراین خصوص اظهار تردید کنند. آمار و ارقام می‌گوید سامانه املاک و اسکان از سوی خانوارهای کشور چندان جدی گرفته نشده است به طوری که تاکنون فقط سه میلیون نفر شامل ۱۳ درصد خانوارها در سامانه ثبت نام کرده‌اند.

این در حالی است که طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ بیش از ۲۲ میلیون و ۸۳۰ هزار واحد مسکونی در کشور وجود دارد و قطعاً تا سال ۱۴۰۰ این آمار افزایش داشته است همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه جزییات انواع فلاشینگ زنجان به این مطلب مراجعه نمایید .هم اینک ماده ۶۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم موسوم به قانون مالیات بر خانه‌های خالی، اصلاح شده در دی ماه ۹۹ در حال اجراست.این فرایند از ۱۹ فروردین امسال آغاز شد و طبق قانون باید ظرف دو ماه اجرایی مجری انواع فلاشینگ نما زنجان می‌شد و این ضرب‌الاجل در ۱۹ خرداد امسال به اتمام رسید. اما با توجه به استقبال نکردن خانوارها از ثبت اطلاعات ملکی خود از ترس مشمول مالیات شدن، با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، تا پایان شهریور امسال تمدید شد.

تهدیدهایی که کار ساز نشد

برخی از مدیران ارشد معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی نیز پیش از این از استقبال نکردن مردم درباره شفاف سازی دارایی‌های خود ابراز گلایه کرده و از در نظر گرفتن برخی تنبیهات از قبیل قطع یارانه نقدی خانوارها و همچنین سخت‌گیری درخصوص ثبت نام فرزندان خانواده‌هایی که در سامانه اسکان اطلاعات ملکی و تعداد واحدهای مسکونی خود را درج نکنند، هشدارهایی داده بودند.

با این حال برخی کارشناسان اقتصاد مسکن معتقدند در کنار موارد فوق، دولت دوازدهم تمایل چندانی به دریافت مالیات از خانه‌های خالی ندارد؛ ضمن این که برای از سر باز کردن خود، فاز خود اظهاری را طراحی کرده است.«احمدرضا سرحدی»، کارشناس بازار مسکن در گفت وگو با مهر با اشاره به این مطلب می گوید: به نظر می‌رسد نیازی به فاز مجری انواع فلاشینگ نما زنجان خود اظهاری نبود و با اطلاعاتی که شهرداری‌ها، ثبت اسناد و املاک، نظام مهندسی، سامانه مجری انواع فلاشینگ نما زنجان املاک و مستغلات اتحادیه مشاوران املاک، دستگاه‌های خدمات رسان مانند آب، برق و گاز و دیگر دستگاه‌ها دارند، می‌توان به راحتی آمار واحدهای خالی از سکنه را پیدا کرد.

وی ادامه می دهد:تجربه نشان داده است که آن دسته از افرادی که ثبت نام نکنند، مشکلی برایشان پیش نمی‌آید و از آن هایی هم که اطلاعات خود را در سامانه درج کرده‌اند، نه چیزی کسر می‌شود و نه مالیات گرفته خواهد شد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در تبریز میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

ذی‌نفوذهایی که مالکان اصلی خانه های خالی هستند

این مجری انواع فلاشینگ نما زنجان کارشناس اقتصادی علت جدی نبودن دولت فعلی در اجرای این قانون را وجود افراد ذی‌نفوذ مانند بانک‌ها یا نهادها در میان جامعه هدفِ اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی می داند و می گوید: برج سازان، بانک‌ها و حتی برخی نزدیکان افراد صاحب منصب و ذی‌نفوذ در دستگاه‌های اجرایی، با توجه به قدرت و نفوذی که در جامعه دارند، مانع از اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی می‌شوند.

به گزارش ایسنا، پیشتر «محمد اسلامی»، وزیر راه و شهرسازی و «محمود محمودزاده» ،معاون مسکن و ساختمان این وزارتخانه، از شناسایی برخی افراد حقیقی و حقوقیِ دارای چند صد تا چند هزار واحد مسکونی خالی از سکنه که عمدتاً بانک‌ها و شرکت‌های تابعه آن ها و همچنین برخی نهادهای شبه دولتی هستند، خبر داده بودند.

وی با ابراز امیدواری درباره جدی بودن دراجرای این قانون ازسوی دولت جدید تصریح می کند: دولت‌های یازدهم و دوازدهم نه درتولید مسکن قدم معنی داری برداشتند و نه در تصویب و اجرای مالیات‌های تنظیمی مانند مالیات بر خانه‌های خالی با مالیات بر عایدی سرمایه کاری انجام دادند؛ در حالی که حداقل فایده اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی، کمک به مستأجران بود.

۲۳۳۰۲

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button