مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس

خانه » طراحی نمای ساختمان » مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس

مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس: در بسیاری از موارد پیش می آید که شما نیاز به تغییر در ساختمان خود دارید. که یکی از این تغییرات در نمای ساختمان شما اتفاق می افتد. این تغییر که به وسیله مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس صورت میگیرد یکی از ویزگی های مهم یک ساختمان محسوب میشود. که با زیبایی آن نیز ارتباط مستقیم دارد. شما میتوانید از مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس به راحتی برای زیبایی ساختمان در نقاط مختلف آن استفاده کنید. به طوری که از این نوع نما در : پنهان نمودن خرپای شیروانی، جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.، ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی، آب بندی مناسب سقف شیروانی و … استقاده میشود. که قابلیت اجرای آن بر روی سطوحی همانند: قابل اجرا بر روی پیشانی ساختمان جهت زیبای، اجرای انواع طرح های چهارگوش و نیم دایره در بام های شیبدار با ورق های ضخیم از جنس گالوانیزه، اجرا به صورت پارتیشن داخلی برای مراکز صنعتی، ساختمانی و … را دارا میباشد.

مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس

مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس

هم وطنان عزیز شما میتوانید با استفاده از فلاشینگ پنجره نمای ساختمان خودتون رو به طرز خاص و شیکی منحصر به فرد کنید. و نمای زیبا برای ساختمان خود به وجود بیاورید. که به ساختمان شما ویژه گی خاصی ببخشد.

مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس

محمد مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس فرهادی شامگاه دوشنبه در گفت و گوی تلویزیونی مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس اظهار داشت: براساس مصوبه روز گذشته دولت، چنانچه تسهیلات منابع راه‌آهن جمهوری اسلامی کفاف نکند، دولت از محل اعتبارات بودجه سنواتی پرداخت می‌کند.

وی گفت: عملیات اجرایی قطعه ۱۶ راه‌آهن بیرجند – یونسی به طول ۳۲ کیلومتر در مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس مهر سال ۹۸ و همزمان با سفر معاون اول رییس جمهوری به استان خراسان جنوبی آغاز شد.

معاون استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: به جهت شتاب‌بخشی به روند اجرای این پروژه مهم، با پیگیری‌هایی که در استان صورت گرفت، راه‌آهن در سال ۹۹ از محل فاینانس داخلی، ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان مصوبه گذراند.

وی گفت: ۹ خرداد ۱۴۰۰ نیز قرارداد تامین مالی، احداث، راه‌اندازی و اجرای این پروژه به تایید وزیر راه و شهرسازی به نمایندگی شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور رسید.

فرهادی اظهار داشت: تفاهم‌نامه کنسرسیوم ریلی این پروژه متشکل از ۶ شرکت نیز منعقد شده و این گام مهمی در جهت عملیاتی شدن پروژه راه‌آهن است.

وی افزود: براساس تفاهم‌نامه قبلی مقرر شده بود که بازپرداخت تسهیلات راه‌آهن به عهده شرکت راه‌آهن باشد و در ادامه کار، بانک‌های عامل به این موضوع ایراداتی را وارد دانستند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به نظر کنسرسیوم بانکی، پیگیری‌هایی از سوی استاندار و وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت و به این ترتیب با مصوبه‌ای که در دولت گذشت، محل بازپرداخت تسهیلات به این ترتیب تصحیح شد که چنانچه تسهیلات منابع راه‌آهن کفاف نکند، از محل سایر منابع پرداخت شود همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه جزییات نصب فلاشینگ پنجره به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در ساری میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی به تشریح وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه راه‌آهن پرداخت و گفت: این پروژه در حال حاضر ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در مرحله زیرسازی مسیر است.

فرهادی افزود: اعتبار اختصاص یافته به این پروژه در سال جاری ۶۰ میلیارد تومان است که به نسبت رقم ۲۹ میلیارد تومانی سال گذشته با افزایش قابل توجهی مواجه است.

وی گفت: آخرین گام برای سرعت بخشیدن به روند اجرای کار، انعقاد قرارداد بین دو کنسرسیوم ریلی و بانکی است.

معاون استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: کنسرسیوم بانکی تامین منابع مالی پروژه را به عهده دارد و کنسرسیوم ریلی نیز از مجموعه شرکت‌هایی تشکیل شده که پروژه راه‌آهن استان را اجرا خواهند کرد.

هیات وزیران با توجه به اهمیت مجری فلاشینگ دور پنجره بندرعباس استراتژیک احداث کریدور ریلی شرق کشور به عنوان موتور محرک فوق‌العاده توسعه شرق کشور و به منظور فراهم کردن بستر قانونی لازم برای تضامین حاکمیتی به منظور تامین مالی طرح راه‌آهن بیرجند – یونسی به عنوان بخشی از کریدور یادشده، با اصلاح بند (۵) مصوبه مربوط موافقت کرد.

به موجب اصلاحیه مذکور، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در طول دوره بهره‌برداری پروژه، اصل و سود منابع مالی تامین شده توسط شرکت طرف قرارداد را ابتدا از محل درآمدهای مندرج در طرح تجاری منضم به قرارداد واگذاری پرداخت کرده و در صورت عدم تکافوی درآمدهای مورد نظر، از محل سایر منابع مالی مصوب مربوط در قوانین بودجه سنواتی تامین خواهد شد.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button