مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج

خانه » طراحی نمای ساختمان » مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج

مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج: در این مقاله قرار است در مورد مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج صحبت کنیم. که امروزه به طوری شاهد پیشرفت چشمگیر این صنعت در زمینه ساختمان سازی بوده این که به صورت گسترده از آن را مشاهده مینماییم. شما به راحتی میتوانید مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج را در هرساختمانی که از این تکنولوژی استفاده کرده است بیابید. از آن میتوان به عنوان یکی از بهترین محافظ های ساختمان یاد کرد. به طوری که به صورت چشمگیری از آن در مقابل انواع فرسایش و خوردگی مراقبت مینماید. و یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش طول عمر ساختمان بوده که میتوان از آن استفاده نمود. امروزه دیگر کمتر کسی پیدا میشود که بخواهد در محیط ساختمانی با نمای قدیمی و یا بهتر بگیم فرسوده زنگی کند. به همین سبب است که میتوان از مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج به راحتی برای زیبا سازی نما استفاده نمود. و به آسودگی به آن تکیه نمود. به طوری که میتوان گفت در ساختمان بازخورد را به ترز چشمگیری افزایش داده. و حتی در خرید فروش این نوع ساختمان ها بسیار موثر بوده است.

مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه فلاشینگ نما در سنندج میتوانید به آسانی با مراجعه به صفحه درباره ما. و یا تماس با شماره های ۴۴۴۴۳۴۰۱ و ۰۹۱۲۶۵۹۴۶۸۸ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، «احمد مظفر»، گفت: بودجه ریزی عملیاتی (بر مبنای عملکرد یا بهای تمام شده) یک تکلیف قانونی بر اساس ماده ۱۶ قانون خدمات کشوری و نیز برنامه‌های توسعه چهارم، پنجم و ششم بوده که باید از سال ۸۶ در سازمان‌ها اجرا می‌شد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در بوشهر میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی افزود: سال ۹۸، مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج اهتمام جدی برای اجرای این تکلیف مغفول مانده در دستور کار قرار گرفت و در گام نخست طی فرایند قانونی شرکت پنکو که از شرکت‌های باسابقه و مورد تایید سازمان برنامه و بودجه و افتا(امنیت فضای تبادل اطلاعات) به عنوان مجری طرح انتخاب شد.

معاون برنامه‌ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه‌ها جزییات مجری انواع فلاشینگ بام سنندج و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه روش مدل برنامه‌ریزی در طرح بودجه‌ریزی عملیاتی شامل ۱۰ گام است، توضیح داد: مرحله نخست شناسایی خدمات شرکت و مرحله دوم طراحی فرایند انجام خدمات را شامل می‌شود مرحله بعد شناسایی فعالیت‌های مرتبط با خدمات است و سپس هزینه‌یابی فعالیت‌ها، تخصیص شناسه از سازمان اداری و استخدامی برای تعریف فعالیت‌ها، طراحی مدل اجرایی، تعیین واحدهای هدف و آموزش واحد مجری (فرودگاه)، عقد تفاهمنامه با واحد مجری، تخصیص بودجه به روش بودجه‌ریزی عملیاتی و پایش ارزیابی عملکرد انجام می‌شود.

مظفر عنوان کرد: این طرح پنجم اردیبهشت ۱۴۰۰ در جلسه هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تصویب و از ابتدای امسال عملیاتی شده است.

وی در تبیین مهمترین مزایای بودجه‌ریزی عملیاتی در مقایسه با بودجه ریزی سنتی توضیح داد: در این راستا می‌توان به تخصیص هدفمند اعتبارات، امکان ردیابی اعتبارات از مرحله تخصیص تا هزینه‌کرد (بر اساس بهای تمام شده و ۵۰۰ تا ۷۰۰ فعالیت تعریف شده) و امکان ارزیابی عملکرد واحد مجری نسبت به خدمات خروجی بر مبنای فعالیت هدف گذاری شده اشاره کرد همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه مجری فلاشینگ نمای ساختمان سنندج به این مطلب مراجعه نمایید .

معاون برنامه‌ریزی، نظارت و امور اقتصادی گفت: در گام نخست، این طرح تا امسال در ۱۰ فرودگاه شامل بندرعباس، اصفهان، تبریز، گرگان، کرمانشاه، یزد، بوشهر، لارستان، رشت و آبادان عملیاتی  می‌شود.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button