نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل

خانه » طراحی نمای ساختمان » نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل

نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل: در صنعت ساختمان به طور کلی راه های بسیاری برای زیبا سازی ساختمان وجو دارد که یکی از آنها نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل میباشد. که به وسیله آن به راحتی میتوان نمای ساختمان را بهبود بخشید. که به قطع میتوان گفت زیبایی چشمگیری را میتواند به ساختمان میدهد. که برای ساختمان های قدیمی با نماهای کهنه بسیار کاربردی بوده. یکی دیگر از مباحثی که این بین وجو دارد را میتوان قیمت نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل دانست. که برای بسیاری از افراد از اهمیت خاصی برخوردار بوده. در این زمینه میتوان گفت با توجه به اینکه این نوع نما از ورق های آهنی با زخامت های مختلفی تشکیل میشود. قیمت های متغییری دارد. و با توجه به درخواست مشتری قیمت آن متفاوت بوده است. اما در کل میتوان گفت که نسبت به سایر نمای های قدیمی که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند. بسیار مقرون به صرفه تر بوده و طول عمر آنها به طور چشمگیری از همتا های قدیمی خود بالاتر بوده. و هزینه نگهداری آنها نسبتا پایین تر از سایرین بوده است.

نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل

نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل

فلاشینگ نما در اردبیل در شهرهای بادخیز با استفاده از متریال محکمتر و پرچ شدن های نما دارای کیفت بالایی است. که به ماندگاری اثر کمک به سزایی میکند. و میتواند شما را از صرف هزینه های بیهوده جهت نگهداری آسوده سازد.

نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل

حسن بختیاری عضو هیات مدیره شرکت تعاونی انبوه سازی و تولید مسکن مروارید شرق فاخر با مقایسه نحوه ارائه تسهیلات بانکی در ایران و سایر کشورها گفت: در سایر کشورها متقاضی می‌تواند تا نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل سقف ۷۰ درصد قیمت ملک را از محل تسهیلات بانکی پرداخت کند. این در حالیست که مثلا در مناطق جنوبی شهر تهران که قیمت آپارتمان ها بسیار ارزانتر از دیگر نقاط شهر میباشد، تسهیلات بانکی تنها میتواند ۳۰ تا ۵۰ درصد قیمت خرید یک واحد آپارتمان را پوشش دهد.

وی با اشاره به اینکه بخش صنعت ساختمان و مسکن سهم بسیار اندکی از کل تسهیلات بانکی را در هر سال به خود اختصاص داده افزود: با وجود اینکه این صنعت بخش بزرگی از چرخ اقتصاد کشور را در بر دارد اما متاسفانه نسبت به سایر بخش ها از حمایت بسیار کمتری برخوردار است.

نحوه اجرای فلاشینگ دور پنجره اردبیل

این کارشناس عمران و امور شهرداری و ثبتی با اشاره به اینکه شرایط فعلی ارائه تسهیلات هیچ توجیهی در حل مشکلات صنعت ساختمان ندارد افزود: در حال حاضر بطور مثال یک واحد اپارتمان ۸ سال ساخت با متراژ ۱۰۰ متر مربع در منطقه ۲ حدود ۵ میلیارد تومان قیمت گذاری می شود در صورتیکه سقف تسهیلات بانکی برای خرید این ملک ۴۰۰ میلیون تومان است.

وی افزود: آمارها نشان می دهد سهم تامین منابع مالی ساخت پروژه های مسکونی از محل تسهیلات بانکی به ۲۰ درصد هم نمی رسد در حالی که در بیشتر کشورها، بانک ها در این حوزه تا ۷۰ از هزینه های ساخت را در قالب تسهیلات ارزان قیمت و بعضا طویل المدت برای سازندگان و مجریان طرح ها فراهم میسازند.

بختیاری با تاکید بر اینکه سازنده یک بازوی نحوه مجری فلاشینگ پنجره اردبیل اجرایی است و نمی تواند ۱۰۰ درصد هزینه های یک پروژه را تامین کند خاطر نشان کرد: اگر مقرر است وام مسکن در خرید ملک دخیل باشد، منطقی‌تر این است که سازندگان بتوانند در ابتدای هر پروژه قرارداد تامین منابع مالی با بانک ها را منعقد نمایند، این امر باعث میشود که پس از اتمام دوره ساخت و پرداخت سود دوره مشارکت توسط سازنده مبلغ تسهیلات بصورت فروش اقساطی بر روی واحدهای احداثی منقسم و خریدار با حداقل توان اولیه نسبت به خرید آن اقدام کند همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه فلاشینگ نمای ساختمان اردبیل به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در کاشان میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

۲۱۲۱

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button