نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس

خانه » طراحی نمای ساختمان » نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس

نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس: در بسیاری از مواقع، برای افرادی که دارای ساختمان های قدیمی و فرسوده هستند این سوال پیش می آید که با نمای قدیمی خود چه کنند؟ تا به راحتی بتوانند آن را بهبود بخشیده و به روز کنند. در اینجا پای نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس به میان می آید. که به راحتی میتواند جایگزین سایر همتا های قدیمی خود شود. زیرا به وسیله آن میتوان با آسودگی خاطر نمای قدیمی ساختمان خود را بهبود بخشیده و آن را به وسیله نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس مرمت نمود. در این نوع سازه که نسبت به سایر سازه های قدیمی خود از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و طول طبیعی عمر آن بسیار بالاتر بوده. میتوان گفت که هزینه نگهداری آن بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر نما های قدیمی خود میباشد. لازم به ذکر است که هزینه نسب و راه اندازی این نوع نما بسیار مناسب تر از دیگران بوده. و نصب آن به وسیله ابزارهای راحتی مانند: دستگاه فرز، نقاله خط کش و … انجام میگردد.

نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس

نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس

فلاشینگ نما در بندر عباس در شهرهای بادخیز با استفاده از متریال محکمتر و پرچ شدن های نما دارای کیفت بالایی است. که به ماندگاری اثر کمک به سزایی میکند. و میتواند شما را از صرف هزینه های بیهوده جهت نگهداری آسوده سازد.

نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس

فرهاد سبحانی در گفت‌و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: احداث اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن گذاشته شده که در مرحله اولیه اجرای یک‌هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی برای متقاضیان در اولویت قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان با تأمین زمین مورد نیاز در اجرای این طرح یاریگر ما بوده به طوری‌که در برخی از شهرهای استان با پرداخت اولیه متقاضیان، ساخت واحدهای مسکونی شروع شده است.

مدیرکل نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: از ۹۰۰ متقاضی برای بهره‌مندی از اقدام ملی مسکن، با بررسی‌های انجام شده ۳۸۶ نفر واجد شرایط تشخیص داده شدند که ما تلاش می‌کنیم واحدهای احداثی را در کمترین زمان عملیاتی کرده و در اختیار آنها قرار دهیم.

سبحانی افزود: شرایط مناسبی را در اجرای این پروژه‌ها در شهرستان‌های مختلف با همکاری فرمانداران شاهد هستیم که امیدواریم در کنار سایر فعالیت‌های بنیاد مسکن، در این زمینه نیز بتوانیم اقدامات و فعالیت‌های مؤثر را به  انجام برسانیم.

وی در مورد آخرین وضعیت طرح مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی روستایی خاطر نشان کرد: از سال ۸۴ این طرح در استان شروع شده و ما در کشور هر ساله سهمیه مورد نظر را به صورت کامل دریافت کردیم و حتی بیشتر از سهمیه در برخی از سال‌ها عملیات بهسازی و مقاوم‌سازی را شاهد بودیم.

سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: سهمیه سالانه مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی روستایی برای استان اردبیل پنج هزار واحد بوده که متقاضیان بعد از تشکیل پرونده و مراحل تأیید با هدف دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی نحوه اجرای فلاشینگ نما بندرعباس می‌شوند.

وی پرداخت این تسهیلات را با نرخ سود چهار درصد و به میزان ۵۰ میلیون تومان برای هر متقاضی یادآور شد و بیان کرد: با همکاری بانک‌ها اقدامات مؤثری انجام شده تا به صورت سفته زنجیره‌ای پذیرش متقاضیان انجام و پرداخت تسهیلات نهایی شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل ادامه داد: همین رویه را امیدواریم با همکاری بانک مسکن در اجرای طرح اقدام ملی به انجام برسانیم تا با کمترین نقص، بانک‌ها تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی خود را برای اجرای این طرح در اختیار متقاضیان قرار دهند همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه ورق انواع فلاشینگ بندرعباس به این مطلب مراجعه نمایید .

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button