نحوه فلاشینگ مشهد

خانه » طراحی نمای ساختمان » نحوه فلاشینگ مشهد

نحوه فلاشینگ مشهد: در این مقاله قرار است در مورد نحوه فلاشینگ مشهد صحبت کنیم. که امروزه به طوری شاهد پیشرفت چشمگیر این صنعت در زمینه ساختمان سازی بوده این که به صورت گسترده از آن را مشاهده مینماییم. شما به راحتی میتوانید نحوه فلاشینگ مشهد را در هرساختمانی که از این تکنولوژی استفاده کرده است بیابید. از آن میتوان به عنوان یکی از بهترین محافظ های ساختمان یاد کرد. به طوری که به صورت چشمگیری از آن در مقابل انواع فرسایش و خوردگی مراقبت مینماید. و یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش طول عمر ساختمان بوده که میتوان از آن استفاده نمود. امروزه دیگر کمتر کسی پیدا میشود که بخواهد در محیط ساختمانی با نمای قدیمی و یا بهتر بگیم فرسوده زنگی کند. به همین سبب است که میتوان از نحوه فلاشینگ مشهد به راحتی برای زیبا سازی نما استفاده نمود. و به آسودگی به آن تکیه نمود. به طوری که میتوان گفت در ساختمان بازخورد را به ترز چشمگیری افزایش داده. و حتی در خرید فروش این نوع ساختمان ها بسیار موثر بوده است.

نحوه فلاشینگ مشهد

نحوه فلاشینگ مشهد

هم وطنان عزیز شما میتوانید با استفاده از فلاشینگ نما در مشهد نمای ساختمان خودتون رو به طرز خاص و شیکی منحصر به فرد کنید. و نمای زیبا برای ساختمان خود به وجود بیاورید. که به ساختمان شما ویژه گی خاصی ببخشد.

نحوه فلاشینگ مشهد

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی قلی خسروی در نشست خبری با بیان اینکه افزایش قیمت مسکن ارتباطی به صنف مشاوران املاک ندارد، گفت: ما با آمار بانک مرکزی موافق نیستیم، قیمت مسکن ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش یافته و در حال حاضر نیز روند نزولی دارد اما بانک مرکزی از افزایش ۱.۳ درصدی در تیرماه خبر داده بود.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در کاشان میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی افزود: بانک مرکزی در سال ۹۹ نیز اعلام کرد مسکن ۴۸ درصد رشد داشته است اما وقتی من از کف بازار سوال کردم، گفتند نهایتاً ۸ تا ۹ درصد افزایش قیمت داشته‌ایم. به نظر من در حال حاضر متوسط قیمت مسکن در تهران متری ۲۶ تا ۲۷ میلیون تومان است نه ۳۰ میلیون تومانی که بانک مرکزی اعلام می‌کند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران یادآور شد: سامانه املاک نحوه فلاشینگ مشهد و مستغلات در اختیار اتاق اصناف ایران است و آنها آمار را به بانک مرکزی می‌دهند، این در حالی است که تنها ۶۰ درصد معاملات در سامانه ثبت می‌شود و آنها با ۶۰ درصد معاملات، آمارهایی می‌دهند که بازار مسکن را به هم می‌ریزد.

وی در خصوص برنامه دولت سیزدهم برای ساخت سالانه یک میلیون مسکن گفت: متأسفانه وزارت راه و شهرسازی دولت‌های یازدهم و دوازدهم کم‌کاری کرده‌اند و سعی می‌کنند این کم‌کاری را گردن دیگران بیندازند. حال آنکه ما پنج میلیون کسری مسکن داریم. اخیراً وزارت دفاع به تکنولوژی صنعتی‌سازی مسکن دست یافته که می‌تواند در افزایش سرعت ساخت‌وساز مؤثر باشد.

خسروی درباره تفکیک وزارت راه و شهرسازی افزود: ما موافق تفکیک راه از مسکن هستیم. همچنین موافقیم تا اتحادیه مشاوران املاک از ذیل وزارت صمت به وزارت مسکن منتقل شود. در این صورت می‌توانیم کانون سراسری مشاوران املاک کشور را راه‌اندازی کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر اتحادیه‌های استانی مشاوران املاک ۲۰ درصد درآمد سالانه خود را به اتاق اصناف ایران می‌دهند که رقم بزرگی است. مثلاً سال گذشته درآمد اتحادیه املاک تهران ۶ میلیارد تومان بود که ۱.۲ میلیارد آن را به اتاق اصناف ایران پرداخت کردیم.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران درباره مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص تعیین سقف ۲۵ درصدی اجاره‌بها در سال جاری در تهران گفت: این پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی به ستاد ملی کرونا بود ولی ما در اتحادیه املاک با این موضوع مخالف بودیم چون وقتی سال گذشته که همین موضوع در ستاد کرونا به تصویب رسیده بود، تعداد زیادی از مستأجران مناطق ارزان قیمت‌تر تهران به ما می‌گفتند ما با نحوه فلاشینگ مشهد افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی اجاره‌بها با موجر توافق کرده بودیم اما پس از مصوبه ستاد کرونا، موجر خواهان پرداخت مابه‌التفاوت تا ۲۵ درصد است.

خسروی با اشاره به اینکه ساخت‌وساز دیگر دست بخش خصوصی نیست و در حال حاضر بانک‌ها و دولتی‌ها ساخت‌وساز را در اختیار گرفته‌اند، گفت: اجاره‌بها علی‌رغم تعیین سقف ۲۵ درصدی، ۵۰ درصد رشد کرده است.

وی در خصوص آمار خرید و فروش و اجاره مسکن در ۴.۵ ماهه ابتدایی امسال و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته در سراسر کشور گفت: از تاریخ ۱ فروردین ۹۹ تا ۱۶ مرداد ۹۹ تعداد کل قراردادهای بخش مسکن ۵۸۰ هزار و ۵۰۸ فقره بود که ۲۹۸ هزار و ۵۴۰ فقره مبایعه‌نامه و ۲۷۷ هزار و ۸۸ فقره اجاره‌نامه بوده است همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه جزییات نصب انواع فلاشینگ بام مشهد به این مطلب مراجعه نمایید . همچنین از ابتدای فروردین تا ۱۶ مرداد امسال ۵۴۶ هزار و ۵۱ فقره قراردادهای بخش مسکن به امضا رسید که ۱۷۷ هزار و ۲۷۲ فقره مبایعه‌نامه و ۳۶۴ هزار و ۸۹۰ فقره نحوه فلاشینگ مشهد اجاره‌نامه بوده است.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران درباره مقایسه آمار خرید و فروش و اجاره مسکن در سال‌های گذشته و جاری شهر تهران گفت: از ابتدای فروردین تا ۱۶ مرداد سال گذشته ۱۱۹ هزار و ۸۶۳ معامله مسکن ثبت شد که ۵۴ هزار و ۹۳۷ فقره مبایعه‌نامه و ۶۴ هزار و ۳۶۲ فقره اجاره‌نامه نحوه فلاشینگ مشهد بوده است. در مدت مشابه سال جاری این شاخص ۱۰۵ هزار و ۲۳۷ فقره بود که ۲۴ هزار و ۳۴۳ مبایعه‌نامه و ۸۲ هزار و ۵۴۲ اجاره‌نامه امضا شده است.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button