ورق انواع فلاشینگ نما آبادان

خانه » طراحی نمای ساختمان » ورق انواع فلاشینگ نما آبادان

ورق انواع فلاشینگ نما آبادان: در صنعت ساختمان به طور کلی راه های بسیاری برای زیبا سازی ساختمان وجو دارد که یکی از آنها ورق انواع فلاشینگ نما آبادان میباشد. که به وسیله آن به راحتی میتوان نمای ساختمان را بهبود بخشید. که به قطع میتوان گفت زیبایی چشمگیری را میتواند به ساختمان میدهد. که برای ساختمان های قدیمی با نماهای کهنه بسیار کاربردی بوده. یکی دیگر از مباحثی که این بین وجو دارد را میتوان قیمت ورق انواع فلاشینگ نما آبادان دانست. که برای بسیاری از افراد از اهمیت خاصی برخوردار بوده. در این زمینه میتوان گفت با توجه به اینکه این نوع نما از ورق های آهنی با زخامت های مختلفی تشکیل میشود. قیمت های متغییری دارد. و با توجه به درخواست مشتری قیمت آن متفاوت بوده است. اما در کل میتوان گفت که نسبت به سایر نمای های قدیمی که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند. بسیار مقرون به صرفه تر بوده و طول عمر آنها به طور چشمگیری از همتا های قدیمی خود بالاتر بوده. و هزینه نگهداری آنها نسبتا پایین تر از سایرین بوده است.

ورق انواع فلاشینگ نما آبادان

ورق انواع فلاشینگ نما آبادان

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه فلاشینگ نما در آبادان میتوانید به آسانی با مراجعه به صفحه درباره ما. و یا تماس با شماره های ۴۴۴۴۳۴۰۱ و ۰۹۱۲۶۵۹۴۶۸۸ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

ورق انواع فلاشینگ نما آبادان

به گزارش ایرنا، سیستان و بلوچستان ماه آغازین سال ۱۴۰۰ را با سفر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور شروع کرد سفری که بازه یکروزه داشت اما با اهداف و عملکردهای بلند همراه بود.

محمد باقر نوبخت روز دوشنبه که وارد زاهدان شد در شمایی کلی اهداف سفر خود را در چند محور تعریف کرد سفری که در آن افتتاح واحدهای مسکن محرومان، بازدید از پروژه راه‌آهن چابهار – زاهدان به ویژه در قسمت زاهدان- خاش، افتتاح ساختمان‌های اداری- ورزشی در چندین شهر شمال سیستان و بلوچستان، شروع ساخت بزرگراهی برای دسترسی به شمال شرق کشور و در نهایت ساماندهی حاشیه نشینیان شهر زاهدان انجام شد.

در این گزارش شرح سفر یکروزه معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از آغازین ساعات روز دوشنبه ۱۶ فروردین تا پایان سفر تشریح شده است.

ماه‌های آینده و پروژه راه‌آهن زاهدان به خاش

پروژه راه‌آهن چابهار- زاهدان -سرخس یکی از طرح‌های مهم ملی درحال اجرا در سیستان وبلوچستان است که تکمیل و راه‌اندازی آن تحولات چشمگیری در ارتباطات تجاری کشورهای مختلف و توسعه و پیشرفت استان‌های جنوب شرق کشور ایجاد می‌کند همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت اجرای فلاشینگ نمای ساختمان آبادان به این مطلب مراجعه نمایید .

معاون رییس جمهوری صبح دوشنبه که وارد زاهدان شد بعد از تشریفات رسمی در گفت‌وگوی ورق انواع فلاشینگ نما آبادان با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه راه‌آهن چابهار به زاهدان پروژه بزرگی بوده که از نظر زیربنا برای سیستان و بلوچستان لازم است در ماه‌های آینده بخش پروژه راه‌آهن زاهدان به خاش افتتاح خواهد شد.

نوبخت خاطرنشان‌کرد: یکی از پروژه‌های مهم در سیستان و بلوچستان راه‌آهن است که ۶۲۸ کیلومتر خط ریلی باید از چابهار تا زاهدان ساخته شود خوشبختانه هم‌اینک این پروژه در مراحل پایانی قرار دارد و ما این توفیق را داریم که در دوران خدمت دولت دوازدهم مسیر زاهدان به خاش را مورد بهره‌برداری قرار داده و بقیه هم ظرف ماه‌های آینده آماده خواهد شد.

شروع سفر نوبخت با خبر افتتاح راه‌آهن زاهدان- خاش یعنی نزدیک شدن به هدف اصلی این خط و ایجاد کریدور ریلی شرق کشور، اتصال بندر تجاری، ترانزیتی، اقتصادی و گردشگری چابهار به شبکه ریلی کشور و کشورهای آسیای میانه، کمک به توسعه سواحل مکران، ایجاد بستر مناسب برای توسعه و رشد اقتصادی سیستان و بلوچستان و اتصال کشورهای آسیای میانه و افغانستان به آبهای آزاد است.

افتتاح پنج پروژه عمرانی

بعد از ورود به زاهدان نوبخت معاون رییس جمهوری سفر خودر ا به منطقه سیستان ادامه داد و در گام نخست اقدامات عملی این سفر پنج پروژه عمرانی شامل ساختمان فرمانداری‌های نیمروز و فنوج، مجموعه فرهنگی آموزشی ورزشی بانوان هامون و نیمروز و محور و پل بزرگ افضل‌آباد را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در مشهد میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

برای شناخت دقیقتر این پنج پروژه عمرانی جزییات و اهمیت آنها در زیر مشخص شد:

عملیات ساخت ساختمان فرمانداری نیمروز با یکهزارو ۵۰۰ مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۲ شروع شده که با اعتبار ۳۹ هزارو ۸۳۴ میلیون ریال توسط اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان به اتمام رسیده است.

مجموعه فرهنگی آموزشی ورزش بانوان شهرستان هامون نیز با یکهزار مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۳ شروع شده که اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با اعتبار ۱۸ هزارو ۹۳ میلیون ریال آن را به اتمام رسانده است.

راه ارتباطی و پل افضل‌آباد به طول پروژه ۲/۳۰۰ کیلومتر در سال ۱۳۹۰ شروع شده که با اعتبار ۹۴هزارو ۱۴۴ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان اجرا شده است.

عملیات احداث ساختمان فرمانداری فنوج با یکهزارو ۵۹۳ مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۲ شروع شده که اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با اعتبار ۵۶ هزارو ۱۱۴ میلیون ریال آن را اجرا و تکمیل کرده است.

مجموعه فرهنگی آموزشی ورزش بانوان نیمروز نیز با یکهزار مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۳ شروع شده و برای اتمام آن ۱۷ هزارو ۳۴۲ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

افتتاح ۵۷۰۰ واحد مسکونی روستایی

در آستانه فرارسیدن سالروز تاسیس حساب ۱۰۰ امام (ره) و صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افتتاح واحدهای مسکونی محرومان کشور در روستاهای سیستان با حضور دکتر نوبخت انجام شد.

واحدهایی که در تفاهم‌نامه مشترک سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با بنیاد مسکن مبنی بر ساخت ۱۱۵ هزار واحد مسکونی در شهرها و روستاهای کم‌برخوردار در سراسر کشور ساخته شدند.

محمدباقر نوبخت در مراسم افتتاح پنج هزارو ۷۰۰ واحد مسکن روستایی و محرومان که شامل یکهزار واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و چهار هزارو ۷۰۰ واحد مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بود و در مجموع هشت هزارو هشتصدمین واحد مسکن روستایی سیستان و بلوچستان محسوب می‌شد گفت: در سفرهای قبل که به این استان انجام شد ۸۶ طرح و پروژه مورد تایید دولت قرار گرفت که برای تکمیل آن‌ها تا این تاریخ هشت هزار میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه تا پایان دوره خدمت دولت دوازدهم ۴۶ طرح و پروژه با ارزش ۵۷۰ میلیارد تومان باید به اتمام برسد افزود: این سفر برای بررسی این طرحها و پروژه‌ها و وعده‌های قبلی انجام شده است.

معاون رییس جمهوری با اشاره به اینکه یکی از این وعده‌ها موضوع ۱۷ هزار واحد مسکونی ورق انواع فلاشینگ نما آبادان بود که برای محرومان باید با همکاری کمیته حضرت امام (ره) و بنیاد مسکن ساخته می‌شد تصریح کرد: خوشبختانه در این سفر پنج هزارو ۷۰۰ واحد ساخته شده در یک برنامه نمادین کلید خانه و سند مالکیت به صاحبان اصلی آنها تقدیم شد.

وی با تاکید براینکه تاکنون ۱۱ هزارو ۳۰۰ واحد از این خانه‌ها تکمیل شده و خانواده‌ها در آنها مستقر شدند خاطرنشان کرد: بقیه واحدها هم به یاری خداوند ظرف چندماه آینده قبل از اتمام دولت مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

از تکمیل طرح بهره‌برداری آب ژرف تا انتقال آب دریای عمان

برای سیستان و بلوچستانی که با مشکل کم آبی دست و پنجه نرم می‌کند شاید چیزی خوشحال‌کننده‌تر از طرح‌های آبرسانی نباشد سفر نوبخت هر چند کوتاه اما به این بعد توجه کرده بود.

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در یکی از گفت‌وگوهای اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان ظاهرا از مشکل کم‌آبی رنج می‌برد اما به لطف خداوند روی منابع عظیمی از آب در زیر زمین قراردارد تصریح کرد: با دستیابی به آب‌های ژرف و عمیق می‌شود آن‌ها را به خدمت مردم درآورد.

محمد باقر نوبخت افزود: برای استفاده از آب‌های ژرف اعتبارات قابل توجهی تاکنون در سیستان و بلوچستان سرمایه‌گذاری شده و برای تکمیل آن به هر میزان اعتبار در صورت ضرورت توسط دولت طی فاصله ماه‌های باقیمانده تامین خواهد شد.

وی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان در کنار خلیج‌فارس و دریای عمان قراردارد تاکید کرد: خوشبختانه دولت در هر ۲ مورد هم در زمینه آب‌های ژرف و هم در بهره‌برداری از آب خلیج‌فارس و دریای عمان کار خود را آغاز کرده است.

معاون رییس جمهوری با اشاره به اینکه برای انتقال آب از دریای عمان به سیستان و بلوچستان کارهای ساخت را آغاز کرده و امیدواریم که بتوانیم مشکل آب را حل کنیم گفت: خوشبختانه ریل‌گذاری خوبی برای توسعه استان انجام شده بطوریکه بودجه سیستان و بلوچستان در سال ۱۴۰۰ از نظر رتبه‌بندی در جایگاه نخست کشور قرار دارد.

نوبخت با بیان اینکه دولت دوازدهم تا روزی که در این مسوولیت انجام وظیفه می‌کند خدمتگزار مردم است خاطرنشان کرد: سیستان و بلوچستان را از نظر منابع مالی برای هر۲ موضوع آب‌های ژرف و انتقال آب از دریای عمان پشتیبانی خواهیم کرد.

نوبخت کلنگ باند دوم بزرگراه خاش- زاهدان را به زمین زد

قطعه پنجم باند دوم محور خاش به زاهدان از سمت خاش بطول ۴١ کیلومتر با اعتبار اولیه بالغ بر ٣١١ میلیارد تومان توسط دکتر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به زمین زده شد.

اهمیت بزرگراه‌ها آن هم در سیستان و بلوچستان و جنوب شرق کشور به دلیل مزیت ترانزیتی‌ و قرار گرفتن در شریان اقتصاد بین‌المللی ضرورت تصمیم برای ساخت باند دوم بزرگراه خاش- زاهدان و سفر نوبخت را به این استان دوچندان کرد.

سیستان و بلوچستان رتبه نخست توزیع عادلانه منابع در کشور

معاون رییس جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: سیستان و بلوچستان در مقایسه با استان‌های دیگر با وجود منابع محدود در شرایط تحریم و محاصره اقتصادی کشور رتبه نخست در توزیع عادلانه این منابع را دارد.

وی با اشاره به تاکید مداوم رهبر معظم انقلاب به دولت مردان نسبت به رسیدگی به امور سیستان و بلوچستان گفت: تلاشمان این خواهد بود که در مقایسه با سایر استان‌ها به جهت اولویت و الزام به عدالتی که برای ما وجود دارد بیشترین تخصیص و اعتباراتی که ورق انواع فلاشینگ نما آبادان در اختیار بنده است را به این استان خواهم داد و علاوه بر این هر آنچه از دستمان برآید برای کمک به منطقه انجام خواهیم داد.

اعتبارات سیستان و بلوچستان تا پایان دولت ۱۰۰درصد پرداخت می‌شود

معاون رییس جمهوری گفت: بیش‌از ۶ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در بودجه امسال سیستان و بلوچستان پیش‌بینی شده و تا پایان محدوده زمانی دولت دوازدهم اعتبارات موردنیاز این استان ۱۰۰درصد پرداخت خواهد شد.

محمد باقر نوبخت افزود: دولت یازدهم و دوازدهم در سال‌های گذشته برای توسعه استان مصوباتی داشتند که این مصوبات بعضاً در سفرهای دولت، شخص رییس جمهوری و سایر اعضای کابینه شکل گرفت و در قالب ۸۶ پروژه تعریف شد که برای انجام این پروژه‌ها بیش از هشت هزار و ۵۰ میلیارد تومان پرداخت شده که البته بیش از رقم تعهد شده بود.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button