ورق فلاشینگ بندر انزلی

خانه » طراحی نمای ساختمان » ورق فلاشینگ بندر انزلی

ورق فلاشینگ بندر انزلی: در زمره ی هم کیشان خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که نقل صحبتهای کارفرمایان و مهندسان و معماران در زمینه ی نمای ساختمان است. استفاده از ورق فلاشینگ بندر انزلی باعث شده که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها از طول عمری بیشتری در نما و ظاهر ساختمان ها بهره مند شوید.امروزه توصیه ی اولیه هر ساختمان ساز، استفاده از این نوع نماسازی است زیرا از آن میتوان به عنوان یکی از بهترین محافظ های ساختمان یاد کرد که به صورت چشمگیری در مقابل انواع فرسایش و خوردگی مقاوم است. که از نفوذ آب به نما، دیوار و پنجره را غیرممکن میکند. ورق فلاشینگ بندر انزلی نوعی نما است که هیچ تأثیر ساختاری ندارد. این یک ساختار جداگانه متصل به ساختمان است. این امر به ویژه در معماری مدرن معمول است.استفاده از این نوع نماسازی برای ساخت خانه های مدرن ضروری است. شایان ذکر است که هر کجای ساختمان که ورق فلاشینگ بندر انزلی را مشاهده کردید، باید بدانید این مکان‌ها مستعد نفوذ آب هستند.

ورق فلاشینگ بندر انزلی

ورق فلاشینگ بندر انزلی

برای دسترسی کامل به اطلاعات فلاشینگ نما در بندر انزلی و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه شما عزیزان میتوانید با شماره های ۴۴۴۴۳۴۰۱ و ۰۹۱۲۶۵۹۴۶۸۸ تماس حاصل نمایید.

ورق فلاشینگ بندر انزلی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، مهرداد جمال ارونقی با بیان اینکه سال گذشته ۳۳ میلیون تن کالا به ارزش ۳۸ میلیارد دلار از گمرکات کشور ترخیص شد، گفت: از این میزان ۲۳ میلیون تن به ارزش ۱۲ میلیارد دلار کالاهای اساسی بوده اند و ۱۰ میلیون تن به ارزش ۲۶ میلیون ورق فلاشینگ بندر انزلی دلار کالاهای غیراساسی بودند که از این میزان، ۸۵ درصد این اقلام مرتبط با تولید نظیر مواداولیه، تجهیزات، ماشین آلات و موادواسطه‌ای بودند.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ترخیص نهاده‌های تولید از گمرکات کشور با موانع متعددی همراه شد، افزود: در ۶ ماهه نخست سال ۹۹ این موانع باعث ماندگاری طولانی مدت کالاها در گمرک شد و گمرک اجازه نیافت حتی به صورت درصدی کالاها و نهاده‌های تولید را ترخیص کند که این مساله تولید کشور را با چالش مواجه کرد.

ارونقی با بیان اینکه در تیرماه سال گذشته ستاد هماهنگی اقتصادی دولت ترخیص نهاده‌های تولید را بدون کد رهگیری بانک مصوب کرد، گفت:، اما این مصوبه به طور کامل اجرا نشد و دپوی کالاهای و رسوب آن‌ها در گمرکات ادامه یافت.

وی افزود: نهایتا از آبان ماه سال ۹۹ و با پیشنهاد گمرک برای ترخیص درصدی اقلام مرتبط با تولید به ستاد تنظیم بازار این روند تسهیل شد و گمرک اجازه یافت ۹۰ درصد از نهاده‌های تولید که توسط تولیدکنندگان یا بازرگانان وارد شده بود را از گمرک ترخیص کند.

معاون فنی گمرک با بیان اینکه چالش‌هایی که سال گذشته با آن روبرو بودیم نگذاشت شعار سال به طور کامل محقق شود، گفت: ۱۱ عامل اصلی رسوب کالا و ورق فلاشینگ بندر انزلی نهاده‌های تولید در گمرکات و بنادر کشور شامل انقضای مهلت ثبت سفارش، عدم تمکین مالی برای اظهار کالا، اخذ حقوق ورودی در ابتدای زنجیره ترخیص، صف تامین و تخصیص ارز، کندی در ماهیت تشخیص مواداولیه توسط سازمان‌های مربوطه، فیزیکی و دستی بودن ارزیابی کالاهایی که در مسیر قرمز قرار داشتند، وجود کارشناسان مجازی و ایستایی‌هایی که در این زمینه وجود داشت، کندی در تطبیق رسیدگی و ارزش کالاهای اظهارشده، الزام به ویرایش و ثبت سفارش، تودیع حقوق ورودی و قطعی سامانه‌های مختلف بود.

ارونقی افزود: امسال بسته‌ای ۱۲ بندی را تهیه کردیم که در صورت تصویب و اجرایی شدن می‌تواند نهاده‌های تولید را در حداقل زمان و کمتر از ۴۸ ساعت ترخیص کند.

وی در تشریح بیشتر بندهای این بسته حمایتی گفت: پذیرش ثبت سفارش‌های تاریخ منقضی برای نهاده‌های تولید، اخذ حقوق ورودی در انتهای تشریفات گمرکی، اجرای رویه ارز با متقاضی و واردات در مقابل صادرات برای اقلام مورد نیاز در تولید، ترخیص ۹۰ درصدی اقلام مرتبط با تولید، موردپذیرش قرار گرفتن سوابق ماهیت مواداولیه تولیدی به مدت ۶ ماه، حذف ورق فلاشینگ بندر انزلی و یا حداقل شدن کارشناسان ورق فلاشینگ بندر انزلی مجازی، تسریع در عملکرد آزمایشگاه‌های تطبیق ماهیت نمونه‌ها و مواداولیه تولید، تسهیل در بررسی ارزش کالاها، بی نیازی نهاده‌های تولید از ویرایش ثبت سفارش و ترخیص مستقیم کالاهای تولیدی با اخذ ضمانت نامه‌های معتبر از مهمترین بندهای این بسته حمایتی است.

معاون فنی گمرک در پایان تاکید کرد: با اجرایی شدن این بسته حمایتی ارزیابی‌ها و کنترل‌ها به بعد از ترخیص نهاده‌های تولید از گمرکات محول شده و هیچگونه ایستایی در زمینه ورق فلاشینگ بندر انزلی ترخیص مواد مرتبط با تولید ایجاد نخواهد شد همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت نصب فلاشینگ بندر انزلی به این مطلب مراجعه نمایید .

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button