ورق فلاشینگ دور پنجره همدان

خانه » طراحی نمای ساختمان » ورق فلاشینگ دور پنجره همدان

ورق فلاشینگ دور پنجره همدان: در بسیاری از موارد پیش می آید که شما نیاز به تغییر در ساختمان خود دارید. که یکی از این تغییرات در نمای ساختمان شما اتفاق می افتد. این تغییر که به وسیله ورق فلاشینگ دور پنجره همدان صورت میگیرد یکی از ویزگی های مهم یک ساختمان محسوب میشود. که با زیبایی آن نیز ارتباط مستقیم دارد. شما میتوانید از ورق فلاشینگ دور پنجره همدان به راحتی برای زیبایی ساختمان در نقاط مختلف آن استفاده کنید. به طوری که از این نوع نما در : پنهان نمودن خرپای شیروانی، جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.، ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی، آب بندی مناسب سقف شیروانی و … استقاده میشود. که قابلیت اجرای آن بر روی سطوحی همانند: قابل اجرا بر روی پیشانی ساختمان جهت زیبای، اجرای انواع طرح های چهارگوش و نیم دایره در بام های شیبدار با ورق های ضخیم از جنس گالوانیزه، اجرا به صورت پارتیشن داخلی برای مراکز صنعتی، ساختمانی و … را دارا میباشد.

ورق فلاشینگ دور پنجره همدان

ورق فلاشینگ دور پنجره همدان

در صورتی که نیاز به مطالعه بیشتر در رابطه با فلاشینگ نما در همدان دارید میتوانید به این مقاله مراجعه کنید تا به راحتی شما را در امر خرید خودتون در این زمینه راهنمایی کند. و بتوانید با اطلاعاتی کامل تر اقدام به خرید و یا دریافت مشاوره بفرمایید.

ورق فلاشینگ دور پنجره همدان

به گزارش ایرنا ، کلنگ ساخت ۲ هزار واحد مسکونی برای محرومان مازندران اواخر مرداد ماه سال گذشته با حضور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به زمین زده شد همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه جزییات نصب فلاشینگ بام همدان به این مطلب مراجعه نمایید .

بر اساس تفاهمنامه ای که در حضور معاون رییس جمهوری به امضای رییس بیناد مسکن انقلاب اسلامی و رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور رسید ، این واحدهای مسکونی قرار بود در ورق فلاشینگ دور پنجره همدان مدت یک سال ساخته ، تکمیل و تحویل مددجویان شود.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در یزد میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

مهدی راز جویان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان ورق فلاشینگ دور پنجره همدان این که تا کنون ساخت یک هزارو ۷۰۶واحد از مجموع مسکن محرومان استان شروع شده است ، افزود : برای ساخت یکهزار و ۹۱۳ واحد نیز تسهیلات بانکی دریافت شده است.

وی توضیح داد: بر اساس تفاهمنامه تمامی هزینه ساخت این واحدهای مسکونی از محل کمک های دولتی و تسهیلات بانکی تامین می شود و قبل از تحویل و سکونت محرومین، هیچ وجهی از آنان اخذ نخواهد شد.

معاون استاندار مازندران با اعلام این که دولت جهت خانه‌دار شدن افراد نیازمند به آنها ۵۰ میلیون تومان وام کم‌بهره اعطا می‌کند ، گفت : خانه‌دار شدن افراد نیازمند سبب ایجاد آرامش آنها می‌شود و تمامی دستگاه‌های اجرایی که در ساخت مسکن محرومین دخیل هستند می‌بایست ورق فلاشینگ دور پنجره همدان همکاری و همراهی کاملی داشته باشند.

رازجویان توضیح داد : برای ساخت هر واحد مسکونی محرومان ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض هم به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود تا سقف تسهیلات آنها به حدود ۸۰۰ میلیون ریال برای هر واحد برسد .وی اضافه کرد : علاوه بر این ، خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز ۲۰۰ میلیون ریال بیشتر از سایر متقاضیان تسهیلات بلاعوض دریافت خواهند کرد و در مجموع سقف دریافتی آنها به یک میلیارد ریال برای هر واحد مسکونی می رسد.

بر اساس اعلام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سطح کشور ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان در دست ساخت قرار گرفت که ۲ هزار واحد آن سهم مازندران است که باید در بازه زمانی یکساله ساخته و تحویل متقاضیان شود.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button