جهت انجام انواع فلاشینگ نما در بندرعباس و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00085.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج در هند مدعی شد، عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا ۴۰۰ هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد حسین ادیب کارشناس اقتصادی در یادداشتی - فلاشینگ بندرعباس - به تحلیل وضعیت تجارت بین الملل با تمرکز بر کشورهای هند و چین و آمریکا پرداخت و تاکید کرد، قیمت برنج در هند 30 درصد کاهش یافته - فلاشینگ بندرعباس - و عده‌ای تحت پوشش حمایت از - فلاشینگ بندرعباس - تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا 400 هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند، سخن بر سر 30 درصد اختلاف است.

نمونه کار فلاشینگ بام

به سبب تعرفه آمریکا بر صادرات چین، انبارهای چین لب به لب کالاست و به سبب کاهش صادرات ، قیمت کالاهای وارداتی ایران در خیلی از انواع 20 درصد سقوط کرده است نگارنده از کالایی مطلع است که در چین ٤٨ درصد کاهش قیمت داشته است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

قیمت پارچه 20 درصد  در چین کاهش یافته و وارد کننده ایرانی که در اردیبهشت اقدام به واردات از چین کرده 20 درصد هم در - فلاشینگ بندرعباس - دلار ضرر کرده است این وارد کننده 40 درصد زیان کرده است.

اجرای فلاشینگ نما

بطور متوسط قیمت مواد برقی در چین 20 درصد کاهش یافته و وارد کننده ایرانی مواد برقی از چین علاوه بر کاهش 20 درصد در خرید، در دلار  نیز 20 درصد ضرر کرده و جمع ضرر 40 درصد است .

اجرای فلاشینگ بام

شرکتهای بورسی 500 هزار میلیارد تومان به بانک و بازار بدهکارند و اگر بابت استقراض نیز ٦ درصد هزینه لحاظ  شود جمع ضرر به ٤٦ درصد می رسد.

اجرای فلاشینگ نما

تحریم های آمریکا از ١٦ - فلاشینگ بندرعباس - اردیبهشت شروع شد و فعالین اقتصادی ایران تصور می‌کردند با آغاز تحریم موج سنگین تورمی ایجاد می‌شود که عکس آن اتفاق افتاد.

اجرای فلاشینگ بام

یک جای تحلیل های فعالین اقتصادی ایران ایراد دارد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

فضای تلگرامی در داغ کردن این فضا نقش داشت، به نظر می‌رسد حضور تلگرام در فضای اقتصادی ایران دارد به پایان یک دوره نزدیک می‌شود مردم از این گونه تحلیل - فلاشینگ بندرعباس - ها فاصله می‌گیرند و تلگرام وارد دوره جدیدی می‌شود. - فلاشینگ بندرعباس - کانالی اقتصادی که سال 97 بطور - فلاشینگ بندرعباس - متوسط 89 هزار بازدید - فلاشینگ بندرعباس - کننده داشت و سیگنالهای تورمی - فلاشینگ بندرعباس - « بخرید بخرید » می داد دیروز 1500 نفر بازدید کننده داشت.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

البته در حوزه‌هایی هم طی سه ماه گذشته تورم بوده و - فلاشینگ بندرعباس - این موارد را هم نباید ندیده گرفت و در - فلاشینگ بندرعباس - حوزه‌هایی در آینده همچنان تورم - فلاشینگ بندرعباس - خواهد بود،  اما کم نیستند فعالین اقتصادی که با کاهش 20 درصدی قیمت مواد در بازار جهانی، کاهش 20 درصدی قیمت دلار  و پرداخت ٦ - فلاشینگ بندرعباس - درصد بهره ، ٤٦ درصد طی سه ماه زیان کرده‌اند.

فلاشینگ نما

عده ای که کم نیستند هر چه - فلاشینگ بندرعباس - را در سال ٩٧ ناشی از تورم بدست آوردند طی سه ماه از دست دادند.

فلاشینگ پنجره

قیمت بعضی از مواد پتروشیمی 20 تا 30 درصد کاهش داشته است کسانی که با دریافت وام از بانک اقدام به ذخیره سازی موادپتروشیمی کرده اند تا از ١٦ اردیبهشت گران تر - فلاشینگ بندرعباس - شود قابل تامل‌اند.

فلاشینگ بام

بزرگترین بازنده ضد تورم ایجاد شده، کسانی هستند که  از تورم سال ٩٧ منتفع شدند اینها با سود بالا در سال ٩٧ تصور کردند همین فضا ادامه خواهد داشت عمده کسانی که از تورم سال ٩٧ منتفع شدند در سال ٩٨ از زیان منتفع شدند.

فلاشینگ پنجره

مطالب فوق به معنای این نیست که تورم در ایران به ضد تورم تبدیل شده با رشد ٢٥ درصدی نقدینگی، تورم دوباره خود را پیدا خواهد کرد مگر اینکه بانکها ورشکست شوند.

فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ بام